Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Pár éve egy képzésre jártam...

Pár éve egy képzésre jártam és beszélgettünk a tanáromanárral. Ő azt állította, látó. Mindenkinek jósolt valamit. Nekem azt mondta meghal a 2. gyermekem: "ahogy jön úgy megy". azóta megszületett és rettegés minden napom (4.5hòs). Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Az egyik csajnak aki évek óta próbálkozott gyerekkel, azt mondta lesz neki. Lett.

A másik a párkapcsolatáròl kérdezett, az is bejött. Rettegek hogy elveszítem a gyerekem.



2022. ápr. 9. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Most bocsi, de ezt komolyan elhitted? És mikor hal meg a 2. gyermeked azt nem mondta?

Hidd el az első gyermeked sem örök életű. Szóval ha úgy vesszük igazat mondott, egyszer majd meg fognak halni.

2022. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire naív vagy, vagy ennyire buta???? Hogy képes valaki a 21. században ilyeneket elhinni???
2022. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Ezek a magukat jósnak feltűntető emberek mind szélhámosok, vagy önbizalomhiánnyal küzködő feltűnési viszketegségben szenvedő, "beteg" emberek. Azt javaslom kerüld ezeket messziről. Nekem is jósoltak már sok mindent, mondanom sem kell, hogy kb. 5% jött be, az sem úgy ahogy elmondta, hanem egy véletlen folytán és az én szabad akaratomból kifolyólag.

Hallgass inkább a szívedre és a belső hangodra.

2022. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tudi333 ***** válasza:
Aki ilyet mond, az buta. Nem irom csúnyábban. Ha ilyet is làt valaki mi értelme ilyet mondani? Nem lehet valami fejlett személyiség. Menj el egy másikhoz, harmadikhoz, negyedikhez. Akkor talán törlődik ez a "program" belőled.
2022. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!