Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet egy jel arra h meg kell...

Lehet egy jel arra h meg kell halnom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben 3szor volt majdnem balesetem. Egy ideje agyalok rajta h öngyilkos leszek. Tegnap premier planba lattam egy embert felakasztva, es ahogy helyszínelnek majd elviszik a testet stb. Lehetett egy jel h nekem is eljott az idom?

2021. aug. 25. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A baleset azt jelzi, hogy nem vagy "itt", nem figyelsz. A hulla jelzi, hogy ha így folytatod, akkor neked is vége.
2021. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
96%

Nem. Ez arra jel, hogy gondolkodsz a halálon, pszichésen rossz állapotban vagy, kimerült, szétszórt, figyelmetlen az elméd. Ez magyarázza a balesetközeli élményeket, és az öngyilkos hangulatot is. Az, hogy egy akasztott embert láttál, nem arra jel, hogy eljött az időd. De a fenti idegállapotod miatt ez az egyik legelső dolog, ami eszedbe jut róla. Ha eljött volna az időd, akkor nem majdnem lett volna baleseted, hanem ténylegesen. Nagyjából PlutoIn1stHouse-al értek egyet.

Ha a rossz idegállapotodon sikerülne javítani, akkor ezek az események is elmaradnának, vagy ha valamilyen hasonló mégis megesne(mindenkivel megesnek hasonlók), nem látnád jelnek arra, hogy jön a halál.

2021. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább arda jel, hogy szörnyű gyerekkorod volt, és pocsék környéken élsz.
2021. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ne legyél öngyilkos!Van Miért élned
2021. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos mar nincs. Max a macskam, de o sem az en macskam, ugyh o megy vissza tesomhoz
2021. aug. 26. 15:23
 6/6 anonim válasza:
Akkor se legyél öngyilkos!Hidd el fogsz találni valamit vagy valakit a miatt van miért élned!
2021. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!