Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízhetó jós,médium látó?

Manócska1 kérdése:

Megbízhetó jós,médium látó?

Figyelt kérdés
megbízható,jós

2021. jan. 10. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugye viccelsz? Ha valoban tudna josolni, akkor nem veled veszodne hanem megjosolna maganak a lottoszamokat.
2021. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megbízni bárki megbízhatsz.

pl én megbízom #1-et hogy jósoljon neked.


médium látó:

Nézz középre és láss. s máris te is azzá váltál (A médium szó a latin medius-ból ered, ami mindazt jelenti, ami középen van.)


Komolyra fordítva olyan nincs. A jövő millió lehetőség halmaza, s a leg valószínűbb "jövő" is rengeteg módon változhat, mondjuk mint a sakk vagy a Go.

A múltat előbb láthatja a látó, mint a jövőt. De sablon dumát én is letudok nyomni neked. Csak mond meg a korod és az alapján, tudom, hogy átlagosan miken kattog az olyan korúak agya....

(siker, szerelem, rosszakaró, veszély, egészség, betegség....az hogy milyen a köntös az a kortól függ...az is inkább diák v dolgozó)

2021. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát pedig Putnokon élt egy halottlátó asszony híres volt anno. Anyum és nagymamám voltak nála és tök igazagat mondott két akkor már nem élő szerettünkről
2021. jan. 10. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:

De akkor ő sem a jövőt látta.

Mert az egészen más.

Van látó ki az árát, S a rakódott szennyeződést látja (gondot).

Van aki "szellemeket" amit már meglehet játszani.

És van a sarlatán aki még a jövőért is megmondja.

Szóval a látó és a jós közt van különbség.

Ha az akire gondolok az elsősorban látó "táltos" volt. Amiket róla hallottam az alapján egész megbízható is. De ha jól veszem ki a szavaidból már elhunyt.

2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen látó volt és igen már elhunyt sajnos...én is kérdeznék pár dolgot tőle ha élne még.
2021. jan. 10. 15:13
 6/8 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! Hortenzia látnok, mèdiumot ajánlom figyelmedbe. Nèzz utânna.
2021. jan. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jós, médium, látó sok van... Megbízható? Eggyel sem találkoztam még.


A véleményem, az eddig tapasztaltak alapján:

Csak testbeszédből, beszélgetésekből, vagy előzetesen újságokban olvasott hírekből szűrik ki a lényeget. A legtöbb ügyes trükkös. Viszont éleselméjűek, fejlett logikai készségük van, jó nyomozók lennének, ha nem a másik becsapására specializálódtak volna.


Ha valóban léteznének a fent említett "érzékelő emberek", akkor nem a tv-ben bohóckodnának ilyen olyan energiákkal meg kristályokkal, stb..... (nem is sorolom azt a sok ostobaságot, amivel etetik a népet), hanem már évszázadok óta ők irányítanának minket (mert megbízható tudás állna a hátuk mögött és erről meg is bizonyosodtunk).

2021. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én Hortenziát egyáltalán nem ajánlom. Beszéltem vele, semmi nem igaz abból amit mond.
2023. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!