Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért nem lehet az ametisztet...

Miért nem lehet az ametisztet mentális betegeknek használni?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam hogy veleszületett mentális betegségben szenvedőknek nem ajánlott a használata viszont az okát sehol nem írják le. Miért nemrhet használni nekik?

2019. ápr. 28. 22:15
 1/9 anonim válasza:
30%
Mert valós, bizonyított módszerekkel érdemes minden mentális betegséget kezelni, főleg olyankor amikor a beteg élete foroghat kockán. Nem pedig ilyen áltudományokkal, mint a Feng-shui.
2019. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Használhatja a dilinyós is, pont ugyanannyit segít, mintha egy darab betont szopogatna.
2019. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
2es, jó nagy értelmi sötétségre vall, hogy dilinyósnak nevezel egy mentális beteget, de legalább az értelmi kiszolgáltatottságod ne reklámozd....te is lehetsz még bármikor ilyen helyzetben.
2019. ápr. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A veleszületettről már lecsúsztam, de aki kövek varázshatására izgul, az eleve dilinyós.
2019. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, honnan tudod? Nem mindenkiről derül ki azonnal hogy mentális beteg? Sokukat felnőttkorukban diagnosztizálják.
2019. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
Megerősítem az első hozzászólót. A kövek bizomnyos apróbb problémákra vannak. Pl csakra egyensúly, de ha valaki mentálisan beteg azon vagy a pszihiáter vagy a pszihiátria fog tudni rajta segíteni, ha te nem. Ha nem egy hozzátartozódról beszélünk várd meg míg odakerül, ha igen, akkor beszélni kell a családdal, és segítséget kérni. Ha egyedül nem akar bemenni akkor be kell vitetni.
2019. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen értem hogy egy kő nem segít egy beteg emberen. De ha mellette jár kezelésekre akkor a kristály árthat neki? Mert eddig abban a tudatban voltam hogy a kristály "árt" a mentális betegeknek mert mindenhol szinte úgy fogalmaztak.

Nem hiszem hogy a kristalynak természetfeletti ereje lenne inkább olyasmi placebo hatás. Ha elhisszuk úgy is lesz:)

2019. máj. 1. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

#7 [kérdező]

"De ha mellette jár kezelésekre akkor a kristály árthat neki?"

Nem, nem árthat! - viszont nem is használ, ezért értelme sincs.

Ha az említett beteg az ametiszt használata közben kezelésre is jár, akkor nem a féldrágakő, hanem az orvos tudását és a gyógyszeripar termékeik használja gyógyulása érdekében. Mentális beteg ilyenkor hajlandó annyira hinni az ametiszt erejében, hogy hajlandó lesz a kezelést hanyagolni,

ezzel tehát az ő esetében az ametiszt használatának káros mivolta bizonyítást nyert!

2019. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Engem azért vittek be a diliházba, mert ametisztet rágcsáltam a Deákon... senki nem értette meg, hogy csak uzsonnázom.
2019. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!