Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Van olyan hogy egy szoba...

Van olyan hogy egy szoba annyir rossz energiájú, hogy azért nincs kedvem mozogni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja átcuccoltam egy másik szobába. Előtte egy utcára néző szobában voltam, átellemben a bejárati ajtóval, amiről azt olvastam hogy a lehető legjobb a feng shui szerint.

Viszont amióta a másik szobba költöztem abszolut nincs kedvem mozogni azóta nem is sportoltam (szobába szoktam).

Lehet ez a szoba hibája (is) ?

A másik szobában sokszor tornáztam, kedvem is volt, viszont zajos volt , ezért választottam a másik szobát.


2016. dec. 13. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy csak úgy érzed hogy nincs kedved mozogni. Azért mert van olyan hogy olyan sűrű az energia egy szobában hogy nehéz benne mozogni és ezt az ellenállást érzékeled tudat alatt. Próbáld ki a futás tesztet. Ahogyan csak bírsz fuss át mindkét szobán. Meglátod hogy a második szobán lassabban fogsz tudni keresztülfutni és olyan lesz mintha falakba ütköznél.
2016. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát akkor lakj ebben a szobában, mozogni meg járj vissza a régibe. Még helyed is több lesz így, hogy már átcuccoltál.
2016. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Mostani szobádban nem sportolsz a szoba rossz energiája miatt.

Fogd inkább a nyuszira.

2016. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Törőcsik mari válasza:

Megjött a tél(ennyi az egész).

Télen az embere ellustulnak!

2016. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Most komolyan a szobára fogod? -__-
2016. dec. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van. Nyiss ablakot ès tedd az ágyad a szoba másik felèbe.
2016. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lustaság szellemi eredetű, ott kell valtoztatni rajta.
2016. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Ez jó volt! :)
2016. dec. 31. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs kedved mozogni, a lélegzést még ne hagyd abba!!!
2018. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!