Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért mindják hogy az ezotéria...

Miért mindják hogy az ezotéria kamu meg hülyeség mikor a nagymamám szelleme meg szokott jelenni nekem?

Figyelt kérdés
Én magam látom a szellemét meg szoktam vele beszélgetni.
2014. jan. 16. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Hallod, adjál már nekem is abból a cuccból, amit szivsz :DDD


Amúgy viccet félretéve: azért mondják, mert rengeteg(!) csaló, hazug, szemfényvesztő van.

Lásd pl: Asztroshow és társai....Most komolyan! Ki veszi be, hogy a tévén keresztüli csápolás majd pénzt hoz a konyhára?!?!

2014. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzátok csak le az elsőt, de teljesen igaza van...A média tette az ezotériát ilyenné, amilyen most.Akár tetszik ez nektek, akár nem.Akinek meg tényleg köze van ezekhez a dolgokhoz, az nem hirdeti magát és nem kér érte pénzt (az adomány meg az ügyfél dolga, hogy mennyit ad, hogyha akar-e adni egyátalán).


OFF:

A Feng-shui kicsit más, mint amiről a kérdésed szól.

2014. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Hazudsz, menny a büdös fenébe, hülye kérdező!!!!!!!!!!!

Azért kamu az egész ezotéria, mert olyanokkal van tele, mint te!!!!!

2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az érzékcsalódásra tenném a hangsúlyt inkább, nem a hazugságra. Biológiai lényekként szervezetünkben olyan folyamatok játszódnak le, melyek hatással vannak időnként érzékszerveinkre. Látunk, hallunk, tapintunk olyan dolgokat, melyek nem léteznek. Ez egy fiziológiai tökéletlenség. A kérdés, hogy kiben mennyi ilyen érzékcsalódás jelentkezik, illetve mennyire naiv mások történeteit hallgatva. Én is érzékeltem már számomra megmagyarázhatatlan jelenséget, de nem hiszek a természetfelettiben, a tudományos megközelítést részesítem előnyben.
2014. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Peti7 ***** válasza:
1-es és 2-es OFF-olt
2014. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a szellemek azok nem kamuk én fiatal szellemcsajokkal szoktam szexelni és ez tuti dolog
2014. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Van aki azt mondja,hogy ez hülyeség,van aki meg azt mondja,hogy léteznek ezek a dolgok....

Ezt mindenki maga dönti el,hogy hisz-e bennük.

Én például hiszek ezekben a lényekben,mert volt pár esetem...De ha tényleg meg szokott neked jelenni a nagymamád szelleme,akkor lehetséges,hogy mindig ott van veled,de félni soha nem szabad.

2014. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az embernek hit kel!, agyunk is:) valami tuti van
2014. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rnhun válasza:
Nézd meg a szemfényvesztőket és rájössz
2014. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

majdnem meghaltam, a műtétkor vagy az intenzíven találkoztam Nagymamámmal aki meghalt, azt mondta, maradnod kell, kérdéses az is az orvosoknak is, hogy voltam-e meghalva.


én ezt a dolgot nem tartom se természetfeletti jelenségnek se fiziológiásnak teljesen. örülnék ha nem csak az agyamban lejátszódó folyamat lenne, de nem tudom hitelt érdelmően meggyőzni magam, meg nem is akarom, hogy tuti ő volt az és nem egy biokémiai reakció, pedig örülnék ha olyan személyiség lennék aki könnyen kapható az ilyenekre, sok nyomasztó dolgot akkor misztikus szintre vinnék ahol könnyebben kezelhető, de nekem az valamiért nem hiteles, nem vagyok egy ezoterikus alkat. szerintem az ilyen ezoterikus dolgokat bizonyos lelkiállapotú emberek igénylik, mert úgy könnyebb a világ terheit elviselni (a vallást, hitet is ide sorolom)


aztán persze lehet, hogy rosszul gondolom ezeket, majd kiderül valamikor vagy nem, hiába agyalok logikázok, megyek le alfába, ezekre nem lehet szerintem bizonyítékot találni, és akiket ismerek és találtak, azoknak sincs, csak a személyiségük olyan, hogy könnyen elhisz dolgokat amiket el akar hinni

2014. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!