Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Merre kell nézni-e a szerencsé...

Merre kell nézni-e a szerencsét hozó elefántnak? Szoba ajtó vagy ablak irányába? Felfelé áll az ormányuk.

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

A válasz tök egyértelmű: Szerencsét hozó elefánt.

Szerencse. Szerecsen. Szerecsendió. A szerecsendió fán nő. Elefánt. Ele-fán-t. Fán. A fát csak az ablakból láthatod.

Tehát a szerencse hozó elefántnak az ablak irányába kell néznie. Ezoterikusssan.

2013. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Elnézést most látom a kérdésben a "nézni-e" szó szerepelt. Igen, nézni. Arra.
2013. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz első, ez nem így van. Az elefánt nagyon családcentrikus állat, ezért az őshazája felé akar majd nézni. Ha kicsi a füle, akkor kelet felé kell fordítani, ha nagy, akkor pedig dél felé. Itt egy kép segítségnek: [link]
2013. máj. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
65%
Én úgy tudom, hogy az ajtó mellett kell lennie és ajtó felé kell fordulnia. Vagy valami ilyesmi.Mert akkor elvileg szerencsét hoz. De ebben nem vagyok biztos. De mintha valami ilyesmit hallottam volna.
2013. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tom Benko ***** válasza:
31%
Én ilyen porfogókat hajítanék ki. A fengsuj az elmebeteg lakberendezôk kreálmánya, a valósággal semmi kapcsolata sincs. Inkább felejtsd el.
2013. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
50%

OFF:


Tom Benko! Ha nem érdekel a téma akkor nem kell fölöslegesen írogatni a véleményedet, bunkóságodat! Engem se érdekel (a véletlen kérdés adta be) mégse kezdek el beszólogatni meg hasonlók! Bocs

2013. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tom Benko ***** válasza:
Hm. Annyiban érdekel a téma, hogy ilyen ökörségektôl igyekezzek megvédeni minél több embert. Egyébként pedig - Köszönjük, Emese!
2013. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Váradi Attiláné válasza:
65%
Szia én tudom hogy a szoba közepe felé és az orrmány felfele állásban legyen.Nekem van több méretű elefántom egyenes vonalba állítottam őket egy polcon. El kell hogy keserítselek nem hoz szerencsét már évek óta. Illetve ha szerencsének lehet nevezni akkor még élek. pénz nélkül.
2013. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az okoskodókra. A szerencsét hozó elefánthoz érteni kell. Mint azt a neve is mutatja: szerencsét hozó elefánt! A hangsúly a HOZÓ-n van. Tehát amikor elmész hazulról, vidd magaddal, és tedd le valahol jó messze, hogy hazafelé tudjon szerencsét hozni. Persze előtte nem árt keresztezni a macskával, hogy haza találjon.Ha mégse talál haza, akkor is szerencsét hozott, hiszen sikerült egy kacattól megszabadulnod.
2013. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Mindegy.Igen,felfele.Lényeg:legyen mindig tiszta,időnként tedd ki a napra,ugyanis így töltődik energiával.Helyezz rá,vagy a környezetébe kisebb értéktárgyakat,nemesfémet.Mi a lottószelvényt tettük rá,a lottózóban kiutáltak,mert majdnem minden héten volt valami nyeremény,sőt számhúzóként még jelentősebb összegre is szert sikerült tenni.Higgy benne,nyugodtan,de csodát ne várjál tőle,az benned van.Az már más kérdés,hogyan tudod megjeleníteni.Sok sikert!
2013. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!