Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Milyen jelképe (ke) t használjak?

Milyen jelképe (ke) t használjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldi munkát, de itthonit is, szeretnék jó családi kapcsolatot de a párkapcsolatot is szeretném erősíteni. MINDENT jobbá szeretnék. :) Vagy van olyan, hogy az ártó dolgokat távol tartani valahogy? Mert rosszul alakulnak a dolgok mostanában.

2013. febr. 15. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Mondj el egy 'miatyánkot' minden este.
2013. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok ajánlani semmit, mert nem hiszek semmi ilyesmiben, de ettől függetlenül kívánom neked, hogy minden sikerüljön ;)
2013. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 1NruHtlan ***** válasza:
83%
Próbáld ki azt hogy nem mástól várod a megoldást annál nagyobb csoda nemis kell az életedbe.
2013. febr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

femina.hu-n sok ilyet olvastam. :)

[link]

2013. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 gyorki92 válasza:
54%

1NruHtlan +1


Miért gondolják sokan, hogy ilyen marhaságok, mint jelek, meg fengsui, meg ezotéria, majd jobb lesz hirtelen minden?

Munkához nem ezotéria kell, hanem tudás, képesség, türelem, sok próbálkozás.

Családi meg párkapcsolatokhoz meg csak odafigyelés az illetőkre.

Ha rosszul alakulnak a dolgok, azt nem rossz karmában, szellemekben meg hasonlókban kell keresni, hanem a valós körülményekben. Ha lehet, akkor változtatni kell rajtuk, ha nem lehet, akkor meg valahogyan minimalizálni kell az általuk okozott kárt.

2013. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést. Aki nem tud rá válaszolni ne tegye. Off-ok nem érdekelnek.

Mellesleg lakberendező (is) vagyok és érdekel a Feng Shui (ami ha némyelyek tájékozottak lennének picit is, tudnák, hogy többezer éves múltja van). Ha nem hiszel benne, szíved joga. Gondolom az alternatív orvoslást, természetgyógyászatot is elutasítod..

Tedd! Csak mást ne minősíts le és ne szólj hozzá a témához ha nem érdekel!

2013. febr. 21. 07:59
 7/18 gyorki92 válasza:
78%
Nem minősítettelek le. Adtam választ a kérdésre, még ha nem is azt amit te akartál hallani. És érdekel a téma, olyan szinten, hogy miért hisznek még mindig szellemekben és démonokban az emberek, miért fogják azokra az életükben történő rossz dolgokat, ahelyett, valós dolgokban keresnék a gyökerét. Ja, igen, előbbi könnyebb.
2013. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek a felettem szólóval. Kikéred magadnak, ha más választ kapsz, mint amire számítottál. Ha csak egy oldalról érdekelnek a vélemények, akkor nincs értelme kérdezni.
2013. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! gyorki92 igenis jó választ adott. Nem a csodát kell várni, hanem tenni kell. Soha, semmilyen problémádat nem fogja megoldani helyetted senki (kivéve, ha saját érdeke is fűződik a dologhoz), így jobban jársz, ha fáradságot nem kímélve nekiállsz saját magad. Azt már tudod, hogy mi(-ke)t szeretnél, innen már tényleg csak egy lépés, hogy megvalósuljanak. De ezt a lépést neked kell megtenned.
2013. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Csak, hogy tisztázzam magam előttetek mert nem értitek a kérdést.

Kérdés:

"Milyen jelképe(ke) használjak?"

Válasz:

"Próbáld ki azt hogy nem mástól várod a megoldást annál nagyobb csoda nemis kell az életedbe."

Hol a jelkép a válaszban? Hol a Feng Shui-hoz bármiben tartozó rész??

Egyáltalán. Mit kerestek egy olyan oldalon amihez nem konyítotok és nem érdekel?

(Szellemekben hasonló baromságokban én sem hiszek)

Ha ismernétek meg sem szólaltatok volna. Aki többet tett a saját boldogulásáért mint én és mégis olyan pofonokat kapott mint amit nem kellett volna, na azt tv-ben kellene mutogatni. Úgyhogy lapozzatok másik oldalra.

Részemről elfelejtem ezt az egész gyakorikérdések oldalt.

Lezártam a témát.

2013. febr. 22. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!