Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogy lehet az, hogy ez az...

Hogy lehet az, hogy ez az ezomarhaság még nem illegális?

Figyelt kérdés
Egyesek olyan marhák, hogy átrendezik a lakást, mert ezt olvassák valahol...

2022. dec. 19. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Én az ateista materialista vak szektásokat tiltanám be akik ezer évvel ezelőtti civilizáció mögött jarnak és élettelen kapitalizmust eltetik. Túl könnyen megvezethetőek és semmiből sem tajekozodnak ami független. A szememben a legszanalmasabb banda. Inkább egy muszlim fanatikus mint egy ateista. Arrogáns tudatlan vakok. De legalább megkapják a méltó helyüket.
2022. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
értelmesebb lett volna a kérdésed, ha abba a területre vezetnéd, hogy egyesek az ezotériát csaló tv shopokba adják. magas telefon díjakkal verik át az embereket. én egyszer jól megfejrettem egy ilyet és naná h nem kaptam meg a pénzt. tehát inkább a csalókkal jönnél, minthogy azokat kritizálod akik a lakásaikat rendezik be. amúgy túl kevés lakás átrendezés van ebben a témában. leginkább a fengsui foglalkozik ezzel. tehát az ezotéria egy csöppnyi részét kritizálod és abból is pont a legártatlanabbat.
2022. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

számomra érdekes ha valaki a cigány jós stílusban rendezi a lakását. vagy Herry Potteresre, vagy a kislányok a tündéresebbre. sokan kínai, japán, egyiptomi koncepcióban. fengsui és egyéb stílusban. manapság az amerikai konyha a divat, ami már nagyon elcsépelt.

nem hiszem h akkora nagy baj ha valaki függöny gyönggyel vagy álomhálót vagy egy asztalnyi párologtató készlettel ékesíti a lakását.

aki unalmas akar lenni és követi az ábránd külföldi stílusokat, hogy hú de gazdagnak képzelje magát- az maradjon meg magának és ne kritizálja azokat akik érdekesebbé és egyedibbé teszi az otthonát.


mondom h kevés lakás ötlet van az ezo témában. míg az amerikai stílus már könyékig ki van.

2022. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
Én magyar egészségügybe dolgozom, szóval itt max nem hat nem nyírnak ki valamivel ami igen csak félrekezelnek xD
2022. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Miért, legalább elrakodnak közben, meg esetleg eszükbe jut hogy kellene levegő a lakásba meg jó illat.
2022. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Pedig lehetne mindenki nihilista, a halál bekövetkeztéig meg egy teljes hedonizmusban élni.
2022. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
69%
Úgyhogy a Hitbeli dolgokat nem szokás betiltani civilizált helyeken.
2022. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem a nyelvkaparó, gyógynövények meg ilyen szarságok bejöttek, konkrétan beteg nem vagyok mióta ilyesmiket használok, max 1-2 napos orrfolyás, régen minden télen hetekig beteg voltam.
2022. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A nyelvkaparó szerintem is remek találmány, csak ámulok mennyi lepedéket leszed reggelente.
2022. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a negatív gondolkodás, mások kritizálása és a gyűlölködés kellene, hogy illegális legyen. A feng-shui senkinek sem ártott, ráadásul tényleg komfortosabb lesz tőle egy otthon.

Nekünk az otthonunk és az iroda, ahol dolgozom is eszerint van berendezve, és mindenki, aki belép mondja, hogy mennyire harmonikus minden.

2022. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!