Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Okozhatja-e szellem a lakásunk...

Anna0323 kérdése:

Okozhatja-e szellem a lakásunkban, hogy sorba repednek végig az ajtóban az üvegkazetták?

Figyelt kérdés
Gondolom megmagyarázhatnánk, hogy feszülnek, elhasználódtak. 12 éve cseréltük a nyílászárókat. Egy megrepedt, nem is foglalkoztam vele, ma reggel jött a második. Még hallottam is, mintha a férjem nyitotta volna az ajtót, holott ő dolgozik. Ja és a dupla üvegeknek csak a belső oldala, ugyanabban a szögben. Kiváncsi vagyok mikor reped a harmadik. Légyszí segítsetek!! Kezdek félni, pedig nem vagyok egy félős típus. Köszönöm!

2016. jún. 17. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne üvegessel ás/vagy asztalossal átnézetni, gondolom azt te is tapasztaltad,mikor időjárás hatására "bedagadnak" az ablakok és nehezen nyílnak. Valószínűleg itt is ez van,nem kell egyből természetfeletti dolgokra gyanakodni. Nézze meg szakember,mielőtt tovább romlik az állapot.
2016. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mérges, akkor okozhatja.

De nem feltétlen erre kell gondolni, elsőnek nézesd meg szakemberrel.:)

2016. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ne vonzz be negatív dolgokat magadra azzal, h rajuk gondolsz egyre erősebb érzésekkel.

Valószínű a mostani időjárás es ha ugyanott repedt meg, lehet régi ütés/ ajtóbecsapás ott gyengítette meg az üveget .

2016. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha sorba repednek, akkor igen.

Ha össze-vissza, akkor a huzat.

2016. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én sem gondoltam volna szellemekre, hisz egyenként mindig megszoktam magyarázni, de már sok véletlen dolog történik sorozatban. Párat megemlítek a sok közül. Nálunk mindig történik valami: csőtörés, 300 köbméter elment, amit sehol nem észleltünk, csak a leolvasásnál, és mind a ház alá ment el, még jó, hogy kiváló alapja van a háznak,nagyon komoly betegségek egymás után a családban: rák, epilepszia, cukorbetegség. A spájzban összeomlott a fém polcrendszer, kb 200 l eltett savanyúságtól, befőttől úszott minden, saját belső lépcsőmről leestem, bokatörés és éreztem, hogy meglöktek,ja és pár éve állandó rémálmaim vannak, munkanélküli lett a fiam, akinek ez nem csak munkája volt, hanem életvitele.Tudom, hogy minden megmagyarázható, én is így voltam vele soká, de már furcsállom.Van még több is, de már akkor regény lenne.
2016. jún. 20. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!