Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális Sátánisták! Ez a...

Spirituális Sátánisták! Ez a Démoni szerető hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy az asztrális síkon megismerkedtem egy Démon csajjal, és összejöttünk.


Azt mondta, hogy szeretne a Földre leutazni hozzám, és itt szeretne lakni velem.


Azt is mondta, hogy hozná magával a háziállatát, Moszatot, a Triceratopszot.


Bementem a helyi önkormányzathoz, hogy tanácshoz forduljak a bevándorlásával kapcsolatban.

Azt a választ kaptam, hogyha rendelkezik érvényes útlevéllel, akkor kiállítják neki a személyi igazolványt és egyéb iratait.


Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, akinek már volt Démoni Szeretője? Milyen átalakításokat kellet végezni a lakásában, hogy elférjen egy közel 230cm-es magas Démon férfi/hölgy? Milyen ízvilágot szeretnek? Szeretik -e a magyar filmeket?


2015. aug. 21. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Az egész kapcsolatunk innen kezdődött, ennek a segítségével: [link]


Ő az Orion csillagképről származik, és elvileg már útjára indult, sikeresen kilőtték. A Kálvin téren fog landolni ha jól számolta ki a koordinátákat, én pedig Kelenföld fele lakom. Úgyhogy hozzám pedig a 4-es metróval fog érkezni, ha minden igaz.

2015. aug. 21. 13:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyek semmi jónak elrontója, de érezhetően ezt nem humor kategóriába kellett volna tenned? :)


Üdv, egy ES-t valló...

2015. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogsz te még humoros lenni, ha látsz sétálni az új barátnőmmel és a Triceratopsszal!
2015. aug. 21. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer kavartam egy Démon csajjal. Amire nem számítottam, az a 2 méteres villás farka volt, amivel éjjel álmomban megerőszakolt. Azóta megtértem.


Egy volt Spirituális Sátánista.

2015. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen ha megvan az érvényes útleve akkor megkapja az iratokat. Ami azt illeti nekem már volt, de ő csak 200 cm volt, szóval a lakásban nagy átalakításokat nem kellett véghezvinni. Egy idő után pedig megszokta, hogy az ajtóban le kell hajtania a fejét. :) Ami a kaját illeti, odavolt a marha nyelvért, szerette a csípős mártásokat és a mandarint. A magyar filmeket meg hanyagold... nálunk ebből lett a veszekedés. :( Látott a tévében valami magyar vackot és közölte velem, hogy hazamegy, vagy vele megyek vagy nem. Sajnos a munkám ideköt, szóval elengedtem őt... azóta is bánom és még mindig szoktam sírni miatta.
2015. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én először orvoshoz mennék nem a bevándorlásiakhoz 150/Triceratopsz
2015. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó. Xd
2015. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!