Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni már ezt,...

Nem tudom hova tenni már ezt, intő jel lenne valami ellen? Van hogy pl. olvasok egy könyvet és ami ott szerepel esemény az van épp a mi világunkba is.

Figyelt kérdés

ezeket a "jeleket?" mostanában dupla adagba kapom.. olvastam egy könyvet pénteken, és a munka ünnepén játszódott, és milyen nap van épp akkor a munka ünnepe... teljesen véletlenül jönnek elő ezek.. most nézek egy filmet, amiben kérdezi a kislány a nőz, "tudod milyen nap van ma? ma van anyák napja" és tényleg.. nálunk is épp anyák napja van..

ne nézzetek kérlek bolondnak, csak kiváncsi lennék a véleményetekre, Isten üzenne? vallásos vagyok, gyakorlom is és hirtelen erre jutottam józan ésszel hogy talán ez lehet...


2015. máj. 3. 21:21
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
Ezt szokták úgy hívni, véletlen egybeesés. Illetve az első véletlen egybeesés, a második szándékos egybeesés, mert semmi meglepő nincs abban, hogy anyák napján anyák napjával kapcsolatos műsor van a tévében. Nyugodj meg, senki nem akar üzenni neked.
2015. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudod az a baj, hogy hogy nem a tv-ben megy, most töltöttem le
2015. máj. 3. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Akkor olvass minél többet, hátha utoléred magad a jelenlegi tudásodban és megtudsz olyan dolgokat, amiket nem.
2015. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is sokszor van..

pl.neten néztem a köpölyözést vagy mi a szöszba neve ami üve vagy műanyag vàkum..erre mtràrsnőm trikoja felett egy piros folt..kérdeztem mi van megjelöltek az ufok?-és mondta ilyen köpölyözésen volt (vérbőséget fokozza).

Ha mondunk vmit a gyerekekkel azt mondjàk a tv be is erre màr ők is felfigyeltek..

kolléganőm mesélt egy pasirol aki éjjel egyedül hagyta a gyerekeit nőzött miga felesége melozott-nem nekem hanem egy màsik kolleginànak mondta-velem meg megtörtént mikor koràbban mentem haza férjem nem volt otthon..csak nàlunk kisebbek a gyerekek..

olvastam a szervkereskedésről erre a melobelyenen eltünk egy 17éves làny..-arra gondoltunk egyből de szerencsére előkerült ma mondtàk..

meg nagyon sok ilyen véletlen van..hugom a horoszkopba hisz..cukorbol is pont az öcsém meg a férjéét vette ki..

2015. máj. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!