Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az agymenők miért nem tudnak...

Az agymenők miért nem tudnak gondolkodni?

Figyelt kérdés

Néhány honlapra már rábukkantam, akik azt hirdetik, "ingyenenergia mindenkinek" és "gyógyulás gyógyszer nélkül"

Miért lehet bepalizni egyes embereket ezekkel a dumákkal?

Horribilis összegeket kell fizetni a lemezekért, könyvekért. És vannak jópáran akik meg is veszik!

Pedig, ha valakinek ingyen energiája van, akkor annak már nincs szüksége pénzre. Hisz mindent elő tud állítani önmagának, és másoknak is!



2013. jún. 7. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a cimet kellett volna kiirnod, semmi magyarázat. Több rovatban is lehetne kérdezni (pl. politika).
2013. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Számomra felfoghatatlan, milyen ostoba emberek vannak, és egyre többen használják ki ezeket.

Szerintem te is kiírhatod a kérdést, ahova gondolod. Értelme ugyan nem sok van. Én csak azért írtam ki mert unatkozom.

2013. jún. 7. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ! Fél éve azzal az ingyenergiával fűtöm a házamat, és köcce jól vagyok.
2013. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

most már tudom a választ! mert mindíg vannak olyanok akik szeretik megtéveszteni embertársaikat, még akkor is ha ebből semmi hasznuk nincs! a puszta öndicsőítés, még névtelenül is ...

és ez az ördög vezérletével történik.

#:Mi lesz velünk?!:#

2013. jún. 8. 14:39
 5/5 A kérdező kommentje:

"és köcce jól vagyok."

ha jól lennél, nem ide írogatnál sületlenséget.

szerintem te azokhoz tartozol, akik mindenkivel kekeckednek és mindenbe belekötnek. azt élvezik, hogy társukat minnél jobban heccelik. az ördög bújt belétek! a való életben én az ilyeneket nagy ívben elkerülöm.

2013. jún. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!