Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki-mit tud, vagy hallott...

Ki-mit tud, vagy hallott azóta híreket a Kijevi hangról, hogy végül is mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Aki nem tudna róla, erről a hangról érdeklődöm:

http://www.youtube.com/watch?v=K7fTIW2zm6A , az akkor találgatásokról tudok, de esetleg azóta jelent meg itthon, vagy külföldön erről hír?

/ Nem egyéni magyarázatok érdekelnek! /



#hír #ok #Kijevi hang
2013. jún. 5. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem az, mikor egy permetező szereket készítő gyárban, valami történt, egy fiatal fiú, mérgezést kapott, és ahány ember hozzá ért a testéhez meghalt, és rejtélyes hangok jönnek a gyárból, ez nem az? :)
2013. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én erről még csak nem is hallottam, de biztosan, h nem az.

Ezt a hangot kijevben hallották elsőnek, utána szinte a világ minden tájáról, itthon is sokan hallották, nagyjából azonos időpontokban, de minden országban más-más napokon.

Az akkori magyarázatok azok voltak, h elsőnek azt hitték, h a világ vége hangjai, utána meg, h haarp, meg, h jajgat a föld :D, de elég sok összeesküvés elmélet is folyt...a nasa annyit mondott, amikor még csak a kijeviek hallották, h biztos vmi környéken levő gyárból jön, aztán azóta nem tudom, h mondtak-e vmit, vagy lett-e belőle bármi racionális magyarázat végül?! Keresgéltem neten, de csak régebbi híreket találtam.

2013. jún. 5. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ezekről kiderült, hogy egy víruskampány része és egy horror/akció játék beharangozója volt. Mióta a játék megjelent érdekes módon nincsenek ilyen hangokról új videók.

A másik verzió hogy építkezések folynak a föld alatt, bunkereket építenek és ezeknek az építkezéseknek a hangja szűrődik felfelé.

Én mindkettőt elhiszem egyszerre.

2013. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A második verziót én is láttam az engima tvben, amikor erről beszéltek, azt még inkább eltudom hinni, mint az elsőt, dehát ez is csak találgatás volt...gondoltam azóta eltelt egy év, hátha akadt racionális magyarázata, de kezdem azt gondolni, h inkább felejtős lett a dolog! :(
2013. jún. 5. 17:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, pl ott van Ozark városka ( Missouri állam ) és ott is építenek egy kastélyt. De vannak olyan hírek, hogy a felszín alatt is folyik az építkezés, alagutak stb. és itt is hallottak a lakók furcsa hangokat. Ozark egyébként nagyon pici település , alig van ott valami, kivéve...bankok, és a sok milliomos befektető.

[link]

2013. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De szerintem, ha tényleg ezeknek a hangjait hallanánk, akkor lehet én vagyok hülye, de nem hiszem, h 360 fokban hallanánk, hanem betudnánk határolni, h lentről jönnek.

Ezt viszont nem lehetett behatárolni, és tök mindegy, h épp hol volt az ember lakásba, vagy akár utcán mindenhol ugyanolyan hangerővel lehetett hallani, ez volt egyébként még a legfurább.

2013. jún. 6. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Én láttam egy magyarázatot még régebben, úgy emlékszem a kanadai tv adta le, valami geológus ember mondta hogy ez egy természetes jelenség ami földmozgásokból adódhat stb, és szépen elmagyarázta viszont amiket mondott az később meg lett cáfolva, tudományos szempontból nem igazán állta meg a helyét, tehát én arra tippelek hogy csak azért adták le, hogy megnyugtassák az embereket és azokat akik gyorsan valami magyarázatot keresnek utánajárás nélkül. Tehát hivatalos verzió és álláspont nincs az ügyben.


Én úgy hallottam hogy föld alatti robbantások hangjai, nem pedig építkezések. Azaz a már meglévő bunkerek romba döntése, pl olyanoké ahol emberkísérleteket végeztek meg ki tudja milyen vegyi kísérletek folytak.

Én ezt a teóriát nem hiszem. Azaz lehet hogy volt ilyen bunkermegsemmisítés de annak nem ilyen hangja lenne.

Értelmesebb teória számomra, hogy a Föld frekvencianövekedése miatt volt. 88-tól kb 2010-ig emelkedett 7,83 Hz-ről 13 Hz-re azaz 5 oktávot, előtte 1987-ig viszont folyamatosan stagnált. 2010-től 2012-ig 16,7 Hz-re emelkedett, a lényeg annyi hogy folyamatosan gyorsulva emelkedett a frekvencia és 2012 érte el a csúcspontját, egy olyan pontot amit a Föld azelőtt még soha. Tehát lehetséges hogy az áthangolódás hangja volt.

Az utóbbi 100 évben rengeteg változás volt kis galaxisunkban, pl a Nap mágneses tere 230%-al nőtt 1901 óta és a bolygóban is sok változás ment végbe..

"Szibéria Nemzeti Tudományos Akadémia jelenti, hogy ezek a Naprendszerben észlelt sokoldalú változások, a Foton Gyűrűbe való behatolásnak tulajdonítható, mely egy jóval erősebb energiájú kozmikus zóna. Ezen energiát veszi át a Nap és szórja az egész Naprendszerben. A Foton Gyűrű, több sávos fotoncsík, mely a Galaktika központjából áramlik, a Tejút spiráljait követve."

Nem tudom hogy valóban annak volt-e a hangja hogy a frekvencia növekedése elérte a csúcspontját - ez magyarázná azt is hogy már miért nincsenek ilyen hangok - de biztosan köze van a galaxisban történt változásokhoz.

2013. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez már tényleg egy racionális magyarázat lehet! :)

De kár, h senki nem erősít meg semmit! :(

2013. jún. 8. 10:39
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ez a videó kamu.

gondolj bele, ha ilyen hangok jönnének tele lennének az ablakok meg az utca emberekkel, mindenki ijedten a hang forrását keresné!

egy lélek sincs sehol.

2013. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-esnek: "/ Nem egyéni magyarázatok érdekelnek! /", de figyelmes vagy..., de azért a kérdésemet nem olvastad el elég figyelmesen! :D
2013. jún. 28. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!