Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy belém...

Mit tehetek, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már kicsit több mint egy éve ismerem, és szeretem, de ő nem viszonozza. Nem hiszem, hogy ennyi idő után mindenféle segítség nélkül hirtelen fellobbanna benne a szerelem. Hallottam nemrég olyanról, hogy be tudok hívni pozitív gondolkodással az életembe különböző dolgokat. Nem tudom hogy működik, és szerelemben segít egyáltalán? Vagy ha van más tippetek annak is örülnék :) Szerelmi mágiának is utánakerestem, de azt úgy hallottam inkább ne. Nem akarok neki rosszat :(

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2011. júl. 6. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

én tudok egy mágiát,ami segíthet: vegyél egy elefántot,aminek felfelé van az ormánya. egy kis papírra írd rá,h mire vágysz. ne azt h xy-t,hanem h pl: szerelem,család,bizalom,tisztelet..stb.


és tedd a szerelemsarokba-feng shui. ezzel erősíted azt amilyen kapcsolatra,partnerre vágysz. nekem összejött.


ha ez a fiú ennyi idő alatt se vett észre,ne várj rá,csak az idődet,energiáidat pocsékolod.


zárd le ezt a dolgot,és nyisd meg a szíved. hamarosan megjön az igazi,higgy nekem!

2011. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja,azt kifelejtettem,h a kis cetlit gönygyöld össze,kösd át piros szalaggal,és tedd az ormányára. lehet h feng shui boltban alapból kapsz olyat aminek van ilyen kis papírja
2011. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy mágiám: Fesd vagy rajzold le magatokat úgy, hogy boldogok vagytok együtt (teljesen mindegy milyen rajztehetséged van), a lényeg, hogy vidd bele a pozitív érzéseidet a művedbe. Ha ezzel megvagy, tedd olyan helyre, ahol minden nap látod!
2011. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz.


Ne haragudj, hogy ezt írom, de Te egyedül nem tehetsz semmit azért, hogy SZERESSEN.

Azért igen, hogy melletted legyen, mágiával, bevonzással igen, "meg tudod fogni" és egy ideig meg is tudod tartani.

De szeretni nem fog, arra nincs befolyásod, csak melletted lesz esetleg, de kelletlenül, esetleg utálatoskodva, piszkálódva, Téged gyötörve, mert érzeni fogod, hogy nem szeret, csak lig-lóg melletted.


Ne avatkozz bele egyáltalán, álmodozni persze szabad, nem is tudsz tenni ellene, de semmi bevonzós gyakorlatot ne csinálj Rá. Mágiát pláne ne, mert veszélyes, de ezt már más kérdésben kifejtették.


Hagyd, hogy történjenek a dolgok maguktól.


Ha Ő a Tiéd, együtt lesztek, ha nem, akkor fájó szívvel, de fogadd el ezt a tényt.

2011. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, majd kipróbálom a két módszert :)

Egyébként már próbáltam elfelejteni, de nem nagyon megy :/ Úgy vagyok vele, hogy még egy utolsó próba, és ha nemsikerül, azon leszek hogy minél hamarabb elnyomjam az érzéseimet, és találjak mást :)

2011. júl. 6. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele ilyesmiről, tettél már finom utalásokat arra, hogy nem közömbös a számodra?

Ha nem, akkor tedd meg! Néha nekik is kell egy kis lökés, hogy kezdeményezni merjenek. Szerintem több sikerrel jársz, mintha állatkertet rendezel be a szoba sarkában.

2011. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem közömbös számomra. Azt nem hiszem hogy tudná, hogy szeretem, de szerintem tisztában van vele, hogy bejön nekem. Nem tudom leplezni nagyon :$
2011. júl. 7. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer is mesélsz neki ezekről a mágiákról és praktikákról, akkor biztosan azonnal lököttnek néz és már el is felejtheted örökre.


Egyébként ha szükséges akkor lefogysz, elhívod, beszélsz hozzá, sportcipők kuka, blablabla,...

áhhh... de ne hogy már más mondja meg neked, mit kell csinálni. Ha azzal ami vagy nem tudod megfogni akkor tök mindegy milyen woodoo-t hókuszpókolsz és hány tisztánlátónak fizetsz tízezreket kötésért, akkor sem fog belédesni.


Az ilyen ezoterikus csodamódszerek az önbizalomhiányos és bizonytalan embereknek van kitalálva, fogódzót ad nekik és ebből merítik a bátorságot hogy belevágjanak olyanba, amit egyébként nem mernének megtenni vagy épp megerősítést kapnak arról amiben éppen vannak. Természetesen csalók hordája (jósok, ezoTVsek, tisztánlátók, angyalokkal kommunikálók) használja ki az ilyen gyenge (és valljuk be: buta) embereket és különböző cifraságokkal mutatják magukat különösnek.

2011. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó pontosan összefoglalta.
2011. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!