Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A párhuzamos élet lényegében...

Lucifer-666 kérdése:

A párhuzamos élet lényegében nem a negyedik, vagy ötödik stb dimenziókban, hanem az idő további dimenzióiban keresendő?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ahhoz hogy párhuzamos univerzum legyen kell lennie +1 térdimenziónak. Így a 3D egy másik számhármasban létezik. Legalább x+1 térdimenzió kell egy párhuzamos univerzum létezésének egy x dimenziós univerzumnak.
ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos.

Én úgy fogom fel, hogy 5 dimenzióban élünk. Ebből 3 dimenzióig maradéktalanul tudunk mozogni. a 4. dimenzió az idő, melyet felfogjuk csökött kis elménkkel, de megállni benne nem tudunk, hanem csak egy irányba haladni, ráadásként hátramenetben. Mert amerre haladunk az időben, azt nem látjuk, hanem csak azt, ahonnan érkezünk. Olyan ez, mintha hátrafelé sétálnánk egy folyosón vagy mintha zuhannánk egy szakadékba háttal a földnek. Ezzel számolunk. Ember jelenleg ebben nem tud kedvére mozogni, mint egy 3D-s térben. És ott van az 5. dimenzió. Elménkkel felfogni sem igazán tudjuk. Ember agya erre képtelen. Ha van csak egyetlen egy élőlény, aki ebben képes mozogni, azt méltán nevezhetjük Istennek. Ez a valóság pedig egy ilyen lény számára olyan, mint nekünk a rajzlap. Akár még egy Krisztus képében önmagát is megjelenítheti benne. Neki semmibe sem kerül a mi valóságunkat duplikálni és abban kiértékelni egy-egy apró történelmi változás következményeit. Ilyenmódon létezhet párhuzamos élet. Sőt, létezhet egészen más is, mint az élet. Sőt, életnek alternatívája akár a mi dimenziónkban is létezhet, csak még nem találkozhattunk vele, mert fényévekre van tőlünk. Az élet jó. Ezért létezik.

ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az 53-dik dimenzióban van. Illik tudni!
ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A dimenziók relatív fogalmak. Az a létezés az, amit a tudatod befogad és elraktároz az érzékelés útján. Honnan tudod, hogy mi történt mielőtt lefeküdtél aludni? Onnan, hogy emlékszel rá. Az pedig, hogy mire emlékszel, egy relatív dolog. Például az ember sokszor emlékszik arra, hogy mit álmodott. De az ugye nem is létezik, mert a tudat állítja elő. DE amikor álmodsz neked az a valóság. Ha élsz és meghalsz, utána egy másik párhuzamos létezésben ébredhetsz és emlékezhetsz az előző létezésre, mint egy nagyon intenzív álomra. Mivel a párhuzamos létezésből nincs viszafelé, így senki nem tudja, hogy ez fikció, vagy lehetséges valóság. Azonban mindenkinek vannak olyan élményei, hogy valamit már átélt, erős flash egy helyzetben, nagyon intenzív volt az álom, illetve olyan, mintha már száz éve élne. Nekem egy balesem után teljesen megváltozott minden, úgy emlékszem a szüleimre, mintha valaki elmesélte volna és teljesen megváltoztam és minden megváltozott körülöttem, új személysiségem van. Akkor kezdtem ezzel foglalkozni, mert nem értem a dolgot.


A párhuzamos életben éppen ezért a létezés örök és az idő relatív, mivel mehetsz előre és hátra is. Lehet, hogy lesz esély a hibák kijavítására. Lehet, hogy többször meghalsz az egyik létezésben elgyászolnak, amikor átlépsz egy másik párhuzamban ott élsz tovább, de minden kicsit vagy nagyon más lesz. Erre nincs bizonyíték ez egy teória.

ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Szerintem nem akarsz élni a 4. dimenzióban sem:

[link]

ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!