Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felébred elegendő ember...

Felébred elegendő ember ahhoz, hogy fennmaradjon az emberiség, vagy bedarál minket a Great Reset?

Figyelt kérdés

Elég kevés időnk van 2030-ig, mire meg akarnak minket mindenünktől fosztani, és a koviddal kezdve folyamatosan nagyon nyomnak minket lefelé minden téren. Ezért egyik részem tart is attól, hogy beleroppanunk ebbe a hatalmas nyomásba, a másik viszont nagyon bizakodó. Mert azért másféle emberek is vannak, olyanok, akik világosan látják a helyzetet, és készek egy új világot létrehozni.

Szerintetek mi lesz?



2023. jan. 18. 07:46
A kérdező szavazást indított:
megmenekülünk
bedarál minket a Great Reset
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A Fény mindig legyőzi a Sötétséget!
2023. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az az érzésem a grétrezettel kapcsolatban, hogy óriási a megtévesztés körülötte. Koránt sem biztos hogy emberek egy csoportja által irányított tudatos gazdasági politikai program. Lehet hogy egy közelgő esemény, kataklizma hozzá magával, aminek a világot irányító elit tudatában van. Erre készülnek évek óta. "A föld hatalmasai elrejtőznek majd a barlangokban és hasadékokban" ez elől az ítélet elől amit hatalmas nyomorúság és a bukottak földre vettetése követ (amit az emberiség úgy él majd még hogy idegen civilizáció siet a segítségünkre) . Ez egy lehetséges opció szerintem.
2023. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Miért olyan fontos, hogy fennmaradjon az emberiség?
2023. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Az jelenlegi emberiség 10 százaléka tökéletesen elég lenne ahhoz, hogy fennmaradjon az emberiség, cserébe a bolygót sem szrnánk szét.

8 milliárdan vagyunk, bszki, és még mindig vannak olyan barmok, akik a szaporodást propagálják...

2023. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Talán a Great Reset a módja annak, hogy fennmaradjon az emberiség.
2023. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik készek egy új világot létrehozni milyenek? Rendesek? Én láttam egyet és nem volt rendes. Akkor milyen új világ?
2023. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Bedarál. Ez már a Napnál is világosabb. Kérdés hogy mikor. Én még remélem, hogy van bő 5 évem kiélvezni az életet és a szórakoztató elektronikai ipart. A mai fiataloknak már annyi, főleg ha fehér
2023. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát azokat tényleg bedarálja akik csak arra jók hogy fogyasszák a szórakoztató elektronikát és mindent. Bár egy ideig még jók lesznek ai forrásnak, de a hülyébbje annak se, mert szerintem ki fogják szűrni a nagyon gagyi emberektől származó cuccokat.
2023. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

"A Fény mindig legyőzi a Sötétséget!"


Akkor bedarál?

A fény a great reset mastermindokat jelenti vagy az elborult konteósokat?

Most ez eléggé kétértelmű válasz.

2023. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Törölhetitek a valaszom, a 8as akkor is egy hópihe, aki a zombi apokalipszisnél is azt képzelné, hogy az élen kadzabolja a zombikat, közben meg ugyanúgy 3mp alatt ő is zombi lenne mint az emberiség 90százaléka.
2023. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!