Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha ma jó sok lencsét eszek,...

Ha ma jó sok lencsét eszek, akkor idén sok pénzem lesz? Gazdag leszek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt ólvastam ilyen népszokásról. Hogy a lencse száma (sok) arányosság van a zsebbe áramló pénz közt. Valóban aki ezt kipróbálta bevált nektek?


Ma sok lencsét ettem, akkor idén gazdag leszek?


2020. jan. 1. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy igen!


A biztonság kedvéért én ma már kétszer is azt ettem! :D

2020. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legalább fingani sokat fogsz. :D

Legyél sikeres, minden jót kívánok. :)

2020. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Lehet, hogy nem leszek gazdag, de a lencse finom volt és jól esett! :))
2020. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így működik. Ha csak ezen múlna nem lenne szegénység, vagy a lencse grammja drágább lenne, mint a gyémánt kilója.

Ezek csak ilyen népi babonák. De akkor se működött, régen azért jobban tartottak mindent és ez az ország azért nem a gazdagságáról híres. Pedig több ilyen babonát is tartottak ami behozta a pénzt.

De ezeknek tényleg nincs alapja, nem úgy mint a népi megfigyeléseknek, mert annak régebben volt alapja, hogy mikor fog esni, milyen lesz a tél stb. De ezeknek tényleg semmi nincs.

2020. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lencse egészséges és megszépít, egyél belőle nyugodtan akkor is, ha nem leszel gazdag! :)
2020. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:-DDDD Bár így lenne....
2020. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, gazdag leszel.
2020. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!