Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió és nyilas milyen...

A skorpió és nyilas milyen együtt?

Figyelt kérdés
Mindenki jön ezzel hogy tűz és víz. De működhet együtt a két jegy, mik lehetnek az ütközőpontok egy ilyen kapcsolatban? TAPASZTALATOKAT
2011. jan. 11. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Párként? Úgy lehet jó, mert családtagnak a skorpió elfogadja és nem bántja a nyilast. A nyilasnak tudomásul kell venni, hogy a skorpió ketrecbe zárja és iszonyú féltékeny ezért minden percét elszámoltatja. Szóval amig a bizalom ki nem alakul, addig óvatosan. Amúgy közös témák és célok lehetnek...


Ha barátságról van szó, akkor a nyilas csak legyen óvatos és távolságtartó. Röhögcsélni lehet együtt, de nagy titkokat ne bízzon skorpióra.

2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
áá ez milyen már. Én skorpió vagyok és egyáltalán nem is igaz semmi se abból amit leírnak erről a jegyről . Ilyenkor mi van?
2011. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is skorpió vagyok, rám mondjuk elég sok minden igaz, ha belegondolok, de nem szoktam ezzel foglalkozni :)

és nekem igazából van egy nyilas barátom, ő lány, én fiú

2011. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik leghosszabb párkapcsolatom Nyilassal volt. Az együtt töltött idő kellemes volt, bár én domináltam lány létemre, és ez zavart, ezért is szakítottunk. Ez azonban nem volt traumatikus, és azóta is barátok vagyunk. Jelenleg ő a legfőbb támaszom. Remekül együtt lehet működni vele, mert nyílt, megbízható.
2011. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Barátként nagyon jókat lehet hülyülni,beszélgetni. És nem igaz, hogy nem bízhat skorpióra titkot a nyilas. Én is skorpió vagyok, és osztottunk meg egymással nagy titkokat a barátnőmmel (mindketten lányok vagyunk), és egyikünk sem élt vissza a másik bizalmával. Amúgy meg nagyjából igazak rám a jegyem jellemzői. Azt gondolom, hogy ez csak egy rész a személyiségünkből, és teljesen nem lehet "ráhúzni" ilyen általános jellemzést senkire sem, mert 100%-san úgy sem fog ránk illeni. A személyiséget meg sok minden befolyásolhatja (pl. a neveltetés,a család,csillagjegy és más ezotériás dolog).
2011. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

SZia Előző! Teljesen igaz, amiket írsz. A titkos témát félreértetted, illetve én fogalmaztam totál rosszul. Tehát:

Igen, lehet skorpióra titkot bízni, nem adja tovább.

Hanem a nyilas jobb ha a legbelsőbb érzéseiről, esetleg fájó dolgokról nem beszél a skorpiónak, amennyiben csak barátok/haverok. Mert ha a skorpió kicsit is irigy bármiért (ok nélkül is) a nyilasra, akkor élvezi, hogy a nyilasnak is vannak gondjai és ha tudna is segíteni neki, nem teszi, sok esetben inkább még alá is ás neki, mert ezt élvezi. Nyilas pedig sosem tenne ilyet fordított helyzetben, sőt kérdés nélkül segít ahol tud.


Természetesen nem minden skorpióra igaz az előbbi. Főleg családi ill. párkapcsolatban nem.

2011. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

SZia 16:00!

Igazad van, elég félreérthetően fogalmaztad meg azt a "titkos részt", bár ennek ellenére úgy látom én értettem teljesen félre.:S

a 15:02-es

2011. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyósom Nyilas, Apósom Skorpió... Remekül megvannak 30 éve... :) Néha vannak hangosabb viták, de gyorsan elszáll a düh, és kicsit irigylem is a ragaszkodásukat...
2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az hogy össze illenek több mindennek a függ vény pl:a 7 házban melyik bolygótok található!!! :)
2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tűz és víz.


Komolyra fordítva a nyilas tűzjegy, a skorpió vízjegy.

Szóval gondolhatod!

2011. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!