Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez Vízöntő vagy Bak?

Ez Vízöntő vagy Bak?

Figyelt kérdés
Társadalmi felelősségvállalás, hozzáadás a társadalomhoz, hasznosság a társadalom számára, társadalmi siker, letenni valamit az asztalra, fontos hogy az egyén valamit fel tudjon mutatni amit a társadalom elismer és hasznos is a társadalom fejlődése során.

máj. 9. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez tipikusan bak!
máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
u.i: a vízöntőnek is fontos a társadalmi jólét, de neki a szabadsága fontosabb, a társadalmi karrier kevésbé... így szeret lázadozni is a "rendszer" ellen.
máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor a Vízöntőnek nem fontos hogy hasznos legyen a társadalomnak és tegyen valamit a társadalomban?
máj. 9. 21:14
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Fontos, de nem az elsodleges. Neki az elsodleges a szabadsag, a baknak pedig a tarsadalmi hierarchiaban betoltott minel magasabb pozicio. A kulonbseg annyi, hogy a bak akar elnyomassal is, de o is tarsadalmi joletert harcol, kozben ugy, hogy o is emelkedjen. Mig a vizonto inkabb a tarsadalomban jogvedokent es elesettek segitojekent tevekenykedik.
máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi
máj. 9. 22:10
 6/14 anonim válasza:
64%

Én bak vagyok,és megtudom cáfolni.

Egyaltalán nem érdekel a társadalmi elismerés,sem a siker.

Inkább elbújok a saját kis biztonságomba ezektől. Ja,és mindenhol azt irják a bakra hogy munkamániás,érzéketlen stb,én pont az ellentéte vagyok. Nem szeretek dolgozni ,és szerintem én vagyok a leg érzékenyebb ember.

A horoszkóp is olyan hogy semmilyen.

máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os az a baj hogy te csak Napjegyet nézel
máj. 10. 07:42
 8/14 Bálvány ***** válasza:
81%

Azért #6 kommentjében van némi igazság. A Bak jegy a kitartásról,

érzelemmentes határozott cél megvalósításról szól. A cél pedig lehet bármi: titkos, sötét, társadalmilag káros. Az egyénnek leginkább hasznos, de ez is néha vitatható. pl. Vallási fundamentalisták terrorcselekményei, vagy sorozatgyilkosok bűnelkövetései. Minek idekeverni a társadalmi szempontokat?

máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bálvány ***** válasza:
74%
Lehet Vízöntő és Bak is, de a lényeg a 11-es házhoz való valamiféle kapcsolódás.
máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát a 11-es ház Vízöntő

Akkor oké. Mert erős bennem ez a jegy de a Bak az nem. Mégis azt mondják rám hogy Bakos vagyok

Amit kiírtam azokra van késztetés azonban azt érzem hogy ezeknek nem tudok megfelelni és nem tudok beilleszkedni a társadalomba

Állandóan azt lesem mit és hogy kéne változtatni hogy az tökéletes legyen társadalmilag is.

Már ott tartok hogy feladtam mert sose fogok tudni beilleszkedni. Egyszerűen semmit se tudok felmutatni és letenni az asztalra se.

Teljesen független az anyagiaktól nyilván az is kell hogy fel tudjak mutatni vmit. De közel sem az anyagi biztonság miatt mert az nagyon kevés. Attól hogy az van még nem biztos hogy társadalmilag kiveszed a részed és fel tudsz vmit mutatni. Nekem pedig ez lenne a lényeg.

Bármit csinálok nem jön össze és nagyon bele untam már. Semmi köze ennek a ranglétrához és nem kell felső pozícióban se lenni nem ez a lényeg

máj. 10. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!