Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aranycsillag.net oldalról mi...

Aranycsillag.net oldalról mi a véleményetek? Érdemes előfizetni rá?

Figyelt kérdés
márc. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Általánosságokat mond és gép számol. Nem érdemes
márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bálvány ***** válasza:
100%
Hát attól függ, mit vársz az asztrológiától. Ha sablon elemzéseket keresel, akkor talán. Egyébként minden kalkulációra ott az ingyenes astro-seek.
márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
márc. 10. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
azta gec, ezt a honlapot a 90-es évekből szalajtották?
márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Pff xd és valakiben komolyan felmerül a kérdés, hogy ezért érdemes-e fizetni. Lol, nem hiszem el.😂😂
márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
Szerintem meg érdemes! Az éves solar előrejelzéseke le teszteltem, visszamenőleg olyan évet választottam amikor a lakásomat vettem, meg a lakás hitelt meg abban az évben lejért az élet biztosításom is és a prognózisában ez mind mind pontosan benne volt arra az évre. Személyes ascendens és holdjegy kalkulator is tű pontos, részletes. Több mint 50.000 előfizető nem bolond,hogy élő fizetett rà.
márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De ezeket a bővített funkciókat csak legalább negyed éves előfizetéssel lehet megnézni elolvasni. Éves prognózison túl havi szöveges Lunár elemzést is ad. Párkapcsolati elemzése is nagyon jónak találtam, az alap össze illőséget meg mutatja, meg a lehetséges feszültség forrásokat is. Csak meg kell tanulni használni.
márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!