Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent a 3-as szám,...

Mit jelent a 3-as szám, illetve annak folyamatos ismétlődése pl. valaki születési dátumánál? (többi a kérdésben)

Figyelt kérdés

Tudom, nem vagyok normális, amiért pont itt teszem fel a kérdést, de gondoltam teszek egy próbát. (Általában egy kérdésre 1000+1 nagyon unatkozó troll jut ezen az oldalon, akik fő szórakozása az hogy beleállhatnak másokba, mert az alávaló életük és 1 bites gondolkodásuk miatt így képesek az alantas ösztöneiket kiélni ill. kielégíteni.) Viszont bízok abban hogy még most egyszer normális választ kapok.


Van egy barátnőm aki megkért hogy nézzek utána, mit jelent ha a 3-as szám folyamatosan ismétlődik az életében, elsősorban a születési dátumában.

Ő maga nem foglalkozik behatóan asztrológiával és számmisztikával és se türelme, se ideje nincs arra, hogy bővebben beleássa magát a témába, ezért engem kért meg, hogy járjak utána - amit én meg is ígértem, mert jobban engem érdekel és foglalkoztat a téma már évek óta.


Először is az adott illető 1990.09.10 1:30-kor született. A születési dátumában 3 db 9-es, 3 db 1-es szám található (ha beleszámítjuk az óra/percet is) de ha az évszámot nézzük, akkor ott a 3 db nulla. Ha a 2 db 1-est összeadjuk, akkor az 2 - ami a születési dátum mesterszáma - aminek a másik eredménye a 11 - azaz a 2 db egyes egymás mögé állítva. A 3 db egyes összege 3, a 9-es szám önmagában a 3-as szám 3-szori többszöröse és a három első hatványa - ha összeadjuk, akkor a 27 jön ki ami a 3 harmadik hatványa, ráadásul ott van maga a 3-as szám is (ha a születési idő percét is beleszámítjuk). Ő maga pont most töltötte be a 33-at (amit Krisztusi korként is emlegetnek).


Viszont ez a 3-as szám annyira érdekli őt, hogy nem tud egyszerűen napirendre térni fölötte - még úgy se hogy ő maga nincs annyira mélyen benne se az asztrológiában se a numerológiában. Egyébként én is kíváncsi vagyok, hogy van-e valamilyen jelentősége és jelentése annak, ha valakinél a 3-as szám ilyen gyakran ismétlődik, továbbá mi magának a számnak a jelentése asztrológiai és számmisztikai szempontból?


Remélem kapok rendes, értelmes választ, mert bízok abban hogy a trollokon kívül hébe-hóba emberi lények is olvassák a kérdéseket.


Az értelmes válaszokat előre is megköszönöm a barátnőm nevében is és pozitívan fogom értékelni.



#3-as szám
2023. szept. 11. 11:06
 1/2 Bálvány ***** válasza:

Biztos kapsz értelmes választ, ha jó helyen kérdezel. Ez viszont most rossz helyre ment, mert csak a Te fejedben van ennek asztrológiai vonatkozása.

Nagyon nem ide tartozik. Sürgősen rakd át a kérdést a magad érdekében!

2023. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 1

Köszönöm, legalább nem volt a válaszban személyeskedés és anyázás és valójában őszinte is volt. A Gy.K.-n már ezt is meg kell becsülni.

2023. szept. 11. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!