Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyi igazak a pár horoszkópok?

Mennyi igazak a pár horoszkópok?

Figyelt kérdés
A párommal szeretjük egymást legalább is szerintem! De a horoszkóp teljesen másképp jellemezi a kapcsolásunkat! A horoszkópnak igaza leaz és hamarosan megutáljuk egymást?
2020. jan. 1. 18:39
1 2
 1/11 D-Mano ***** válasza:
60%
Mit értesz "horoszkóp" szó alatt: csillagjegyeket vagy teljes asztrológiai születési képleteket??
2020. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csillagjegyeket
2020. jan. 1. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
a horoszkópok 99,99999% hülyeség, nézz meg egy másik horoszkóot és ezt ismételd addig amíg nem találsz egy olyat ami tetszik
2020. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a horoszkóp szerintem hülyeség! De a parom egyfolytában ezeket a szarokat nézi! Szerintem ez miatt fogunk mi egyszer szétválni!
2020. jan. 1. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Tanulságos kísérlet, mutasd meg neki. Vagy még jobb!

Játszd el, hogy csinálsz neki egy személyre szabott horoszkópot! Ott a szöveg.

Aztán utána mutatod meg neki a szócikket.


[link]

2020. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös ez tetszik köszönőm!
2020. jan. 1. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak egy megbízható asztrológus elemzése tudja megmondani a választ. Nem szabad az ilyen újságokban megtalálható bárki által kitalált irományokra alapozni.
2020. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 D-Mano ***** válasza:

A csupán csillagjegy alapján alkotott "párhoroszkópok" semennyire sem működnek. Amikor mégis beletrafálnak valamibe, az a nagy számok törvényéből, a vakvéletlenből és a túl általános megfogalmazásokból következhet.


Mutasd meg a párodnak az alul linkelt képet, vagy írd be a google képkeresőjébe, hogy "natal chart", és mondd meg neki, hogy ilyeneket elemezni az asztrológia (egy ilyenhez egy legalább 4 éves tanfolyamot el kell végezni- nagyon nem egyszerű), viszont csupán csak csillagjegyek alapján embereket jellemezni vagy párkapcsolatokat elemezni az egyszerű bohóckodás, hiába van ilyenekkel tele az újság hátulja meg az internetes szennyoldalak.


Mindenkinek egyéni dolga, hogy elhiszi-e az asztrológia működését vagy sem, de, ha már foglalkozni akar vele, legalább azt tudja, hogy mi is az valójában.


Fogadd együttérzésem, remélem a párod nem bonyolódik bele túlzottan a (kamu) asztrológiába.


A kép linkje:


[link]

2020. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit átfogalmaznám a kérdést:

Komolyan van olyan ember, aki azt gondolja, hogy a tíz, sőt száz millió kilométerre keringő égitesteknek van bármiféle hatása az ember személyiségére, viselkedésére?


OMG.

2020. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, Én hiszek benne pl. Szerinted véletlen, hogy a nők 28 naponta menstruálnak? Illetve rák, bak térítő? Ha fikarcnyit sem értesz hozzá, akkor ásd már el magad. Kösz.
2020. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!