Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Röviden: Van egy lány, régen nagyon jóbarátok voltunk, összevesztem vele, ritkán beszélünk újabban. Van egy srác, úgy néz ki, most ő tölti be a helyem.

Az álom annyi volt, hogy valami csatorna (felszínen folyt ilyen betonozott mederben) vizében volt a lány azzal a sráccal, a lány nagyon rá volt mászva a gyerekre, engem meg evett a fene a féltékenységtől. Aztán bementem a vízbe, (egyébkent olyan volt, mintha a vífelszín fölött úsztam volna) jött utánam, egy darabig menekültem előle, de aztán megfordultam, és ugyanazt csináltuk. Puszi, csók meg öleltük egymást végig. Közben egyik legjobb barátom is nézte a partról az eseményeket. Aztán megállt a kép, körbe tudtam nézni mindent, víz alatt-felett, mindent. Mint amikor számítógépen egy 3D-s modellt nézegetsz. Ekkor láttam meg egy ismeretlen férfit, nem volt rajta semmi, csak ott volt a vízben ő is, és leste a lányt.



2016. ápr. 28. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annak írom ezt akinek ideírt álma NEM csupán egy blöff. Kitaláció. Ha az az álom nem közönséges álom volt,hanem jósálom...ezt megtudja majd abból,hogy az élet m e g c s i n á l t a. Előbb nem.Ezt tapasztalat mondatja velem.

Van ugyan olyan ember aki meg tudja fejteni másik ember álmát,de az ilyen ember tudása az átlag felett van. Magasan.

Ha ennél több is érdekel olvasd Gyökössy Endre. Isten elfelejtett nyelve az álom c. könyvét.

2016. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! El fogom olvasni.
2016. máj. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!