Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő...

Mit jelent ez a visszatérő álom? (Bőven a leírásban)

Figyelt kérdés

Szerintem közel 1 éve, de féléve már biztosan van, hogy azt álmodom, hogy lekésem a buszt.

Ez nálam visszatérő álomnak számít. Általában hetente 1×-2× ezt álmodom. (ma reggel is ezt álmodtam)

Vannak időszakok, amikor mondjuk 2 hétig nem álmodom, de egyébként ez az egyetlen visszatérő álmom.

Eddig mindig elhessegettem, hasonlók. :D De az utóbbi időben rájöttem, hogy erre szerintem lehet valami magyarázat! Elkezdtem utána kutatni, de semmit nem találtam a neten. Szóval érdekelne, hogy szerintetek mit jelent lekésni a buszt?

Egyébként a fősuliba reggel-délután busszal járok, de mindig pontos vagyok, inkább várok több időt, minthogy az utolsó pillanatban toppanjak a buszhoz. Szóval ez nem lehet kihatással.

A körülmények változóak. Van, hogy otthonról megyek valahova, a busz a szemem előtt megy el (néha nem is látom elmenni, csak később jövök rá, hogy elment), néha suliból jönnék hazafele és akkor hajt el előttem.

Amikor látom álmomban elmenni, akkor érdekes, de a sofőr mindig észrevesz és figyel, de direkt nem áll meg.

De volt már olyan álmom is, hogy a sofőr látta, hogy felszeretnék szállni, erre elhajtott az orrom előtt és integetett. Néha hátborzongatóak kissé ezek számomra, mert eléggé goromba álmok és nagyon rossz érzéssel töltenek el, amikor felkelek.

Az pedig méginkább zavar, hogy már lassan 1 éve hetente felbukkan éjszaka egy buszlekésős álom...

Esetleg akik tudják ennek az álomnak a jelentését, ők leírnák? Igazán megköszönném! :)

De szívesen várom simán a busz álom jelentését, hátha abból is kitudnék valamit hozni.



#busz #álom #visszatérés #buszt lekésni
2014. febr. 18. 22:10
 1/2 anonim válasza:
Tudat alatt figyelmezteted magad arra hogy el akarsz halsztani egy fontos dolgot ami számodra nagy jelentősséggel bír
2014. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pszichológiában a késéssel kapcsolatos álmok tipikus szorongásos álmok, arra utalnak, hogy az álmodó túlterhel, úgy érzi, nem tudja megfelelően kézben tartani az eseményeket. Úgy fekszik le, hogy több lezáratlan ügyet is hagyott maga után, amit el kellett volna intézni, de nem jutott rá idő. Általában arra figyelmeztet, hogy hasznos lenne megfelelő és átgondolt időbeosztást készíteni.
2014. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!