Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon furcsát álmodtam... Amire emlékszem: valami helyen voltam, már nem tudom, hogy milyen hely volt, de az a lényeg, hogy kiléptem az ajtón az utcára, és hirtelen valaki elkapta mind a két kezemet és nagyon erősen fogta. Nagyon megijedtem, elkezdtem kiabálni, vissza az épületbe is, ahonnan kijöttem, hogy 'Segítség!', de nagyon gyenge volt a hangom, aztán elkezdtem így az utca fele is kiabálni, de senki nem segített, pedig voltak ott emberek. Közben végig fogta a karomat ez a valaki, aki férfi volt és nagy, de nem emlékszem az arcára. Közben éreztem, hogy lehet, hogy nem is igazán vagyok bajban, illetve nem tudtam eldönteni, hogy veszélyben vagyok-e, vagy miért szorítja ilyen erősen a kezemet ez a valaki. Aztán hirtelen elengedte, és felébredtem... Nagyon fura volt. Mit jelenthetett ez?

Illetve mostanában sokszor álmodom azt, hogy újraélem a napom egy részét, csak máshogy és olyan valóságosnak tűnik, hogy néha más nap nem tudom, hogy mi is történt meg igazából. Aztán persze tisztázódik, és rájövök, hogy mi volt az álom. Ez mit jelenthet?

19/L



2013. ápr. 15. 22:18
 1/1 gelazso ***** válasza:
szerintem ez kitalált
2013. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!