Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Álmomban nyár volt, és valami hegyvidéki bükkösben voltam néhány barátommal, és a húgommal. Egy erdészeti út szélén álltunk, nem messze a kisbusztól, amivel jöttünk, amikor odajött hozzám egy idegen, 17-18 év körüli személy, majd azt mondta nekem, hogy rákos daganatot találtak a mellkasában. Erre azt válaszoltam (nem szó szerint így), hogy: „Téged biztos Tibornak hívnak. Nem csak tipp, hanem valahogy érzem és tudom.” Ezután mondta, hogy valóban Tibor, majd hozzátette: a Dunántúlról jött. És odébbállt.

A következő pillanatban, az úton ülve találtam magam, ahogy nézem a fákat, hogy suhog a lombkoronájuk a gyenge, nyári szélben. Valamiért fontosnak tartottam, hogy két, "szabálytalan formájú" bükkfasor közé üljek. Kellemes, nyugodt érzés öntött el. Ekkor megláttam egy félbetört fa megbarnult, törött részén egy 30-35 év körüli, furcsa arckifejezést vágó férfi fejét, mely feltűnően kirajzolódott. Majd felálltam, és odamentem a néhány barátomhoz, akik továbbra is az út szélén álltak. Egyikőjük elővett egy térképet, amelyen Nagy-Magyarország volt látható, és megmutatta rajta, hogy honnan indultunk, és hová tartunk. Indulási helyként Békés vármegyére mutatott (Békés megyei vagyok.), célhoz pedig Verőcze vármegye környékére, de nem biztos, hogy pontosan oda.

Ezután elindultam az úton, majd pár perc gyors séta után kiértem az erdőből, ahol bal oldalt egy kicsi, világos-zöld falú, de modern ház állt, kis gyümölcsfákkal előtte, jobbra pedig az erdő folytatódott, de kisebb fákkal, mint beljebb. Visszamentem az erdőbe, a többiekhez, majd újra kimentem… Oda-vissza járkáltam, de végül az erdőben, a barátaimnál fejeztem be sétámat.


2013. jan. 18. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2013. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz.
2013. jan. 18. 20:52
 3/6 Gottschling Csilla ***** válasza:
És a séta után rendeztetek egy nagy kanparty-t az erdőben. Kaptad rendesen a seggedbe, mi?
2013. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áh, dehogy. Nem vagyok homokos.
2013. jan. 18. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem válasz? Ne lássatok már minden álomba jelentőséget, ezek csak az agyunk szüleményei, az elmúlt napok eseményeiből...
2013. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos van benne igazság, de jelentésük is van.
2013. márc. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!