Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A nagypapám azt álmodta hogy disznóölésen volt és felhasították a disznót és nagyon éles fény volt aztán látta hogy benne van egy élő (ember)csecsemő.Segítséget hívott de felébredt. Ebben az a furcsa hogy az unokatestvérem gyereket vár. Kíváncsi vagyok hogy mit jelenthet,mert úgy gondolom hogy nem véletlen.Néztem álmoskönyvben de nem nagyon találtam magyarázatot.Olyanok válaszát várom akik valamennyire értenek az álomfejtéshez.Előre is köszi.
2009. jún. 22. 18:25
 1/5 anonim válasza:
100%
(talán) Hogy császármetszéssel fog megszületni a baba...nemtudok jobbat
2009. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent jelenthet. Lehet, hogy császármetszéssel születik a baba, lehet, hogy csak félsz attól, hogy császár lesz vagy csak láttál egy filmet és ilyen asszociációid voltak vele kapcsolatban, de lehet, hogy valami egészen mást.
2009. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem mert nálunk mindig komoly jelentése van a nagyszüleim álmainak.Úgy értem hogy mindig nagyobb változás követi őket.
2009. jún. 22. 19:01
 4/5 anonim válasza:

A Tar Ildikó féle álomfejtő könyben találtam ehhez kapcsolódó dolgokat, mégpedig azt írja hogy: Vemhes állatok: az álmodó megújulására való képességet jelzik. Olykor terhességet jósolnak, már fennálló várandóssági állapotra figyelmeztetnek.

Magának a disznónak a jelentése itt nem számít szerintem.

Szóval így összevetve mindent, a disznóölés végülis egy nagy ünnep ha úgy nézzük, ahol az egész család összejön, egy dolog miatt. A fény jelen esteben a születést, újjászületést jelenti és ha ez már valós állapont mármint a várandóság akkor valszeg a születendő gyermek állapotára, egészségre, születési módjára utalhat az álom. Lehetséges hogy nem a császermetszésre utalhat ezzel, bár enm kizárt, de az túl kézenfekvő lenne, az álmok pedig nem illen egyszerű feladványokat adnak fel nekünk.

De még annyit tehet nagyapád, hogy kérjen pontosítást:) nekem legtöbbször sikerül. Ha valamit nem értek az álmomba, akkor lefekvés előtt kell sokszor egymás után elmondanuk mire is vagyunk kiváncsiak és ha nem is rögtön, de az álmok válaszolnak.

2009. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ez a válasz igazán hasznos volt!Magam is erre gondoltam de gondoltam azért kiírom mert nem nagyon értek hozzá!Még egyszer köszi!
2009. jún. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!