Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miről szerettek/szoktatok...

Miről szerettek/szoktatok leginkább álmodni?

Figyelt kérdés
Vagy miről szeretnétek? Tudod alakítani az álmodat?
2011. szept. 17. 16:50
 1/9 x) ***** válasza:

Igazából az a jó az álmokban hogy fogalmad sincs mikor fogsz álmodni és hogy mit. Például szoktam orbitális nagy hülyeségeket álmodni, olyankor nagyon szórakoztató elgondolkodni hogy honnan jönnek az ilyenek :D Én a legjobban az ismerőseimmel szeretek álmodni.

Tegnap azt álmodtam hogy esik a hó, úgyhogy lehet készülődni :D

2011. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Néha összejön egy-egy jól alakított tudatos álom,általában olyankor, mikor sokáig, nyugodtam kényelmesen alhatok.

Nagyon változó, miről álmodok, de az álmaim általában elég távol állnak a hétköznapi élményeimtől.Sokszor álmodok ismeretlen tájakkal, emberekkel.Szinte minden álmomban megfordulok egy-egy olyan épületben, amit sosem láttam azelőtt.

Amiről legjobban szeretek álmodni egy nagy, gyönyörű kastély , ami valamiért nagyon közel áll hozzám, ismerős.Szeretek tengerrel, folyókkal, szép, távoli tájakkal álmodni.Összességében a romantikus, fantáziadús , nagyon különleges álmokat szeretem, amikről sok oldalt írhatok az álomnaplómba :D

2011. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen zenét hallgatok amikor elalszom.
2011. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az ismerőseimmel,a kedvenc városommal és a kedvenc tanárommal:)ezutóbbival is nagyon
2011. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én azt szeretem mikor +18-as álmom van és a végén élvezet imádom, de van úgy, hogy rémálom lessz belöle :(!

17/F

2011. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az álomalakítás csábító dolog. So far 4 év bukdácsolás után sikerült elérnem, hogy minden álmomban szerepeljenek sárkányok valamilyen formában, akár magam is. Nekem ez haladás. Leegyszerűsítve, ugyanazok az álmok, amiket akárki összeálmodik ökörségek, érdekességek, annyi különbséggel, hogy alapelemmé váltak bennük a sárkányok ugyanabban a dózisban, mint máséban az épületek, tájak, emberek, vagy önmaguk.
2011. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aya-chan. Kibannolták egy ismerősöm, mert feltett egy kérdést, amiben benne volt a neved.
2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én szeretem magam alakítani az álmaimat, általában azzal szeretnék álmodni, akit szeretek, meg természetfeletti dolgokkal. :)


Wyrm: Tényleg? :OO Milyen kérdést tett fel?? Ki volt az? O.o

2011. szept. 17. 22:54
 9/9 kr11va ***** válasza:
Én az utóbbi időszakban pasikról álmodok. a volt pasijaimról a kiszemeltjeimről v mindegyik benne van és vmi nagy kavarodás van benne.Amióta nicns barátom ez kb pár hete mindig ilyen hülyeségeket álmodok.viszont mikor barátommal már közel voltunk a szakítás idejéhez akkor meg a volt pasijaimról álmodtam cska aztán 1x csak vége lett a kapcsolatnak
2011. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!