Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap elött ezt álmodtam!...

Tegnap elött ezt álmodtam! Mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam a napokban, hogy nagy szőrös voltam :) a melkasom, a válam amit láttam magamon ( álmomban tükörbe néztem)


És piros volt a böröm


2011. jún. 23. 13:40
 1/10 hejj ***** válasza:
43%
nagy? piros? szőrös? akkor te voltál a Mikulás!!!
2011. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon +
2011. jún. 23. 17:18
 3/10 anonim válasza:

Nos én nem vagyok szakértő de van ilyen könyvem és én is gyakran utána szoktam nézni az álmaimnak. Leírom amit tudok és remélem segít. Egyébbként az álom mindig összetett úgyhogy a válaszokat neked kell tovább értékelned majd. Kezdeném a tükörrel:

-A tükörben az igazság mutatkozik meg ( de itt nem arra kell érteni h ilyen vagy mint álmodban láttad), vagyis önértékelési problémákkal kell megkürdened.

-Amikor sok problémával küszködsz, gyakran megjelenik a tükör álmodban. Szeretnéd már tudni az igazságot, vállalod a tényekkel való szembenézést is.

-Lehet az is, hogy nem tudod elfogadni magadat olyannak amilyen vagy, holott a lényeg nem ez.


a Piros: A vér színe, a tűzé, amely cselekvésre késztet. A piros szín arra sarkall, hogy a enned duzzadó energiát most pozitív dolgokra használod, vagyis termékeny periódusban vagy. Amennyiben konfliktusok között vergődsz a valóságban, azt jelenti, belső harcaid nagyon erősek, valaki sebet ejtett rajtad, s ez " vérszomjassá" tett. Egy bűnös kapcsolat is sok esetben kaphat piros köntöst az álomvilágban, ám ez az ellenkezőjét jelenti: az elégést.


Nos ezeket tudtam leírni ebből amit leírtál itt. Ha még esetleg valamire emlékszel amit láttál ha egy pillanatra is, továbbá érzéseket vagy gondolatokat is írj ha tudsz, hogy hogyan érezted magad ahogy a tükörbe néztél meg ilyenek.

Remélem ezzel valamit tudtam adni neked és ha kell még segítség akkor írok.

2011. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, és a ször az mire utal ? elégé szörösen látam magam, szakál, bajusz nem volt, és elég erös szörzet , nem sok hanem, mintha már50 éve borotválkoztam volna ott

ugyan ilyen szörzetett látam a vállamon,melkhasomon.

2011. jún. 25. 14:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Szakál volt
2011. jún. 25. 14:22
 6/10 anonim válasza:

a szakáll is többféle dolgot jelent:

- Azonosítható az erővel, a férfiassággal. Bár a sok szakáll az idős emberre utal= azaz a hosszú időt jeképezi és, hogy nyugalmas idő előtt állsz, amikor lesz időd befelé fordulni és rendbe tenni a lelki életedet.( erről a "tükör"-nél is le volt írva h fogadd el magad amilyen vagy és nézz magadba) A beteg ember számára a gyógyulást hozza.

- Ha férfiként szakállasnak álmodod magad, holott a valóságban nem vagy az:egyértelmű utalás hamisságodra. Rejtegetsz valamit, nem akarod, hogy új szerelmed vagy új kollégáid az igazi arcodat lássák.

-Mindenképpen a férfiasságod az, ami ezekben a napokban némi megerősítésre szorul.


Nos ennyit tudtam most. A szőrről még keresek, mert nem találtam még és most már érdekel,hogy mit is jelenthet. Ha lesz vmi akkor írok.

2011. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jún. 25. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
farkas ember vagy vörös szőrzettel :D
2011. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kettőspontdédé válasza:
Mikulás xD
2011. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Bibliában Ézsau volt ilyen: vörös és szőrös.
2011. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!