Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmom volt. Mit...

Érdekes álmom volt. Mit jelenthet? Ki az a személy benne?

Figyelt kérdés

Álmomban (pillanatnyi elbóbiskolásomban) egy közösségi weblapon (talán facebook-on), vagy csak egy egyszerű honlapon láttam a keresőbe beírva egy olyan nevet, amiről eddig még nem is hallottam, de nem is láttam. A következő pillanatban pedig megláttam a név tulajdonosát is, de érdekes, hogy nem az interneten, hanem kint a szabadban, szürke, felhős „háttérrel”, melltől felfele „mutatta az álmom”.

A névből a keresztnévre emlékszem teljesen, a vezetéknévről csak annyi maradt meg, hogy y-al végződik, és van benne r, z és talán d betű is, pedig ébredéskor még tudtam a teljes nevet.


A lehetséges nevek közül néhány:


Zardy Julianna

Zárdy Julianna

Rázdy Julianna

Rézdy Julianna


A felsorolt neveken kívül természetesen lehet még más név is. Az a biztos, hogy Julianna a keresztnév, és/hogy a vezetéknév y-al végződik, és van benne r, z, d betű is, amint azt már írtam.


A lány kinézete: 15-20 év körüli, vékony, szőkés hajú, szem körül ki van festve, talán szürke, vagy fehér-szürke négyzetrácsos kosztümszerű ruhát visel, és komoly arca van.


2011. márc. 13. 09:34
 1/6 A kérdező kommentje:
18/F vagyok.
2011. márc. 13. 09:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha Ti ismertek a "személyleírásomhoz" hasonló személyt, akkor mondjátok meg. :)
2011. márc. 13. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá ezekre a nevekre a közösségi oldalakon. A facebook-on kívül, az iwiw-en, a baratikor.hu-n, a hi5.hu-n, és még több ilyen oldal is van.
2011. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is volt már olyan álmom, amiben egy női név hangzott el, de nem ismertem olyan nevű lányt, és azt hittem még csak nem is hallottam róla soha, de később kiderült, hogy egy sorozat magyarhangjai között mondták be a nevet és onnan maradt meg:D

Szóval lehet hogy egy lány az emlékeidből, de olyan is van, hogy egy teljesen új lányt kreálsz magadnak álmaidban.. ilyen is volt már velem párszor..

2011. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A facebook-on már egy kicsit utánanéztem, de nem találtam olyan nevű lányt, de attól még létezhet. Az iwiw-en is majd megnézem, a myvipen is, a baratikor.hu-n és a hi5.hu-n nem vagyok regisztrálva, de regisztrálhatok.


Végülis az sem kizárt, hogy csak "összeraktam" az emlékeimből, de remélem, hogy nem így van. :)

2011. márc. 13. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, nekem is volt már ilyen. Ébredéskor még tisztán emlékeztem egy női névre, aztán pár perccel később már semmi nem maradt meg. :) Nem tudom hogy kreálódott bennem az a név, de érdekes volt. :D

15/L

2011. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!