Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rossz álmom volt. Mit...

Nagyon rossz álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban az apai nagymamámmal beszélgettem (már nem emlékszem, hogy mit), és a beszélgetés végén ezt mondta : "Két hét múlva meg fogok halni."

(Ezt saját magára mondta.)


Nagyon aggódom érte.


Igazából a nagymamám 77 éves, és szerencsére nincs komolyabb egészségügyi problémája, van egy kis cukorbetegsége, és néha magas a vérnyomása, és van egy kis meszesedése is, de semmi több.


Ugye nem lesz baj?


2010. dec. 3. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ez pusztán azt jelenti, hogy félted a nagyidat attól, hogy egyre jobban öregszik. Próbálj vele több időt tölteni, hogy megnyugodj, hogy nincs semmi baja.
2010. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz baja a választ már megírták előttem.
2010. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

látom régen írtad a kérdést :D

nem halt meg ugye?

2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Él és virul. :) 78 éves lassan két hónapja. :)
2011. aug. 25. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:

nah az jó :D

most egy kicsit meg is nyugodtam,mert durva lenne ha előre megálmodnánk a jövőt :O

legalábbis amit ma álmodtam xD

2011. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit álmodtál?
2011. aug. 25. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:

hülyeséget XD

azt álmodtam hogy barátnőmékkel álltunk a buszmegállóban és jött barátnőm apja kocsival hogy elvigyen minket és próbáltam kinyitni az ajtót de nem tudtam,erre ott bénáztam vele és végül sikerült :D

beültem a kocsiba,erre bezáródott magától az ajtó és barátnőm apja meg így hátrafordult és felpofozott :O meg elkezdett ordibálni velem hogy milyen szerencsétlen vagyok meg minden

erre megse várta barátnőméket,hanem elhajtott és pár másodperc múlva már a tesconál jártunk (ami egyébként a való életben vagy 2-3 perc) és megálltunk a lámpánál,erre mondtam neki hogy majd a tesconál tegyen ki,mert onnan már hazatalálok :))

erre elkezdi jó. erre ki8tett,elkezdtem sétálni és hátrafordultam,és láttam hogy jön utánam

erre elkezdtem futni

és a következő pillanatban már a régi ovimnál voltam és láttam hogy még mindig rohan utánam egy láncfűrésszel a kezében o.O

és be akartam menni az ovodába vkitől segitséget kérni vagy nem tom és mire bementem a kapun,nem az ovodában voltam hanem itthon :'D

és elkezdtem mondani anyáméknak hogy barátnőm apja meg akar ölni :O

és nem hitték el,erre láttam hogy ott a ház előtt mászkál,és mingyárt ideér,erre már üvöltöttem a szüleimnek hogy de komolyan meg akar ölni és még mindig nem hittek nekem és az utolsó az volt hogy láttam hogy ott áll tőlem alig 2 méterre az ajtóban,és beinditotta a láncfűrészt xdxd

és komolyan mire felkeltem már tiszta víz voltam és utána egésznap valamiért bármi kis zajt hallottam,rögtön elkezdtem parázni xDDD

2011. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes és tartalmas álmod volt. :) Én is szoktam néha ehhez hasonlókat álmodni, viszont talán egyszer-kétszer, ha álmodtam olyat, hogy meghalok, vagy megtámadnak.
2011. aug. 26. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tom én olyat még nem álmodtam hogy meghalok,csak ilyen üldözéses álmaim voltak de mindig pont akkor lett vége mikor meghaltam volna

:D az meg végülis lehet hogy az utolsó pillanatban megmenekültem volna :))

2011. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!