Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 17 napja történt haláleset...

17 napja történt haláleset után van valami jelentősége annak az álomnak, hogy az elhunyt rokonnak érzékeltem a kíméletlen szenvedését, mielőtt örökre lehunyta a szemét?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka álmodtam ezt. Felébredni nem volt rossz érzés, de kis idő múlva eszembe jutott az a nagyon furcsa pillanat. (Talán az a baj, hogy nem imádkoztam még érte, mert nincs ehhez lelkierőm egyedül?)


Kérjek meg hívő ismerősöket, hogy imádkozzunk együtt a lelki üdvéért? Akkor talán nem fájna néha elviselhetetlenül a hiánya?



#képtelenség az imádságra
máj. 1. 06:12
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Álmok mögé egyáltalán nem kell semmi jelentőséget látni.

Az álmok legfeljebb következmény, de nem ok semmire.

Események, ébrenléti gondolatok következménye, szimbolikus formában megjelenve, ideális esetben ébredéskor törlődve:

[link]

Teljesen rád van bízva gyászfeldolgozás is, ahogy jónak látod.

Vagy valaki szakember tanácsát is kérheti, de az nem "álomfejtő" szakma.

máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az álom például azt jelezheti, hogy valami gondolat nyugtalanít téged.

Hát ha neked jobb lesz attól, hogy imádkozol, akkor imádkozz. De lehet, hogy egy pszichológussal való beszélgetés többet segít.

Részvétem!

máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Általában az imádság azért szokott megnyugtatni, mert az elhunyt személy mélyebben istenhívő volt.


Ilyenkor az elalvásom és az ébredésem is egyaránt könnyebb.


Fura jelenség, de szegénykémnek a hite egyre furcsább volt, ahogy az élete végéhez közeledett. (Korábban nem így emlékeztem, de mindegy.)

máj. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!