Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak két dologgal álmodok az...

Csak két dologgal álmodok az utóbbi időben, miért?

Figyelt kérdés

Két éve volt egy balesetem, 140-el beleborultam az árokba mert elbalf4szkodtam egy kanyart, semmi bajom nem lett kocsi meg hát nem ismerték fel a bontóba, erről a dologról nem tudott senki, aki megállt autómentős meg én amíg egy kollégám meg nem látott, pont aztán mindenki kérdezett, mindenkinek el kellett mesélni, gondoltam jó lesz

Hát nem.

Azóta arra kelek, hogy a kocsi megvan, életem legjobb autója volt és fáj az elvesztése arra keltem két napja, hogy viszem műszakira, elötte meg, hogy nem is törtem ketté még lehet vele menni és vezetem.


Másik álmom meg, volt 3 kifejezetten okos barátom internetes játékba ismertem meg őket, lenyűgöző emberek okosak, kedvesek voltak ország 3 részéről, alig vártam , hogy munka után hazaérjek és beszélhessek és nyomathassuk a játékot. Nyáron találkoztunk eljöttek hozzám 5 napra, utolsó 2 fura volt mert egyik elöbb elment, mondjuk Ő lány és én őket nem értem rá hagytam az egyik srác szomorú volt aztán mondtam neki, hogy ne hagyja magát, folyton követte meg egyetértett olyan dolgokba ami nyílvánvalóan nem volt úgy példát elfelejtettem.


Lényeg, hogy utána még 1 hónapot beszéltünk, de fagyos volt a hangulat aztán valamit mondtam és a lány belemagyarázott , kiforgatta a szavam. Mondtam, hogy akkor majd újra leszek ha nem lesz belemagyarázás. Utána kevesebb alkalommal beszéltem velük majd csak képeket tettem be a csoportunkba utána meg csak azt látom kitettek, nem kérdeztem meg miért. Karácsonykor irtam, hogy Boldog Karacsonyt írta mindenki, hogy kösz. Lezártnak tekintettem a dolgot, nem kívánatos személy lettem, megesik. Más játékkal játszanak már én meg nem 3 éve ugyan azzal, megszokott dolgokat szeretem.


Nade! Az is visszatérő álom, hogy újra játszok velük csak más a nevük mert miattam megváltoztatták, hogy ne lássam őket ha fönn vannak ) erre alapozok mert a csajnak 2 felhasználója volt egyikkel nem jelölt be persze nyaralás után volt ez ) aztán egyszer az van, hogy újra beszélünk, meg majd felkelek ,hogy nem és szomorú lettem.


Tegnap voltam nyaralóba ahol voltunk, végig nyomasztott, hogy milyen jó volt itt meg ott meg amott ma meg arra keltem, hogy megint játszunk , de csak a 2 sráccal a csajjal nem. Viszont valójábaa csaj is jó fej csak én egyszer beszéltem vele 40 percet így külön, többet nem csak közösen 4-en volt a duma 99.99999999999999%-ban.


Hogyan tegyem ezeken túl magam? Mindig szomorú vagyok ettől a két álomtól egesz nap.



ápr. 24. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném. Úgy vélem már egyiken sem változtathatok, autóm már konzerves doboz sajnos. A barátságnak meg vége, egyetemre járnak én meg dolgozok ők tanult emberek én meg egy begyöpósödött munkás én leragadtam itt ők meg nem, én úgy voltam sokáig, hogy örültem,hogy közéjük tartozhattam csodás 3 év volt, aminek fél éve teljesen vége.


De az álmomban még ott vannak.


Autó meg.. 19 évig a családban volt.. egyszer csak vége lett mert hülye vagyok és szágoldozok.

ápr. 24. 10:28
 2/7 anonim ***** válasza:

A baleseteddel kapcsolatban nem lett orvos által gyógyítva a postraumás szindromád.


Másra próbálsz fókuszálni és tudatosan akarod lenyomni a dolgokat a pszichédben, de ez doki nélkül nem fog menni.


Muszáj dokihoz menned..

ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bűntudatod van. A kocsid összetörése tudod, hogy a te hibád volt, egy kanyaron múlt, meg rajtad. A másik pedig, hogy a kezdeti jó barátság tönkrement. Túl kell lépned ezeken a dolgokon. Az élet nem állt meg, vehetsz másik kocsit, akár ugyanolyat, barátkozhatsz másokkal. Ne temesd magad bűntudatba, inkább fordítsd a javadra a történteket, tanulj belőle.
ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyat nem akartam. Mert akkor az lenne, hogy hibáztam és pénzzel visszahozhatom, egy olyan autó volt ami ritka másnap volt egy eladó meg akartam venni mondom az lesz a donor, de nem, mert okulnom kell, senkinek nem lett baja ha valaki ott lett volna meghal csak a bal oldala maradt a kocsinak. Ezzel maximálisan úgy voltam tanuljak belőle. Most egy olyan kocsim van amit nem szoktam meg, nem szeretem, full műanyag förtelmes, de ez jár annak aki húlye ha és fizikai sérülés nélkül kiszálltam.


Volt barátoknál megy úgy vagyok, hogy legszívesebben rájuk írnék, de van egyfajta gőg bennem, hogy miért én?

ápr. 24. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, Bocsáss meg, Köszönöm, Szeretlek


Talán többet kellene használnod ezeket a szavakat és azt: Remélem

ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb. leírtad a szeretleken kívűl, hogy mi a szókincsem 80%-a. :)
ápr. 27. 23:17
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha fontosak neked ezek az emberrk akkor kérdezz rá konkkrétan, hogy mi a bajuk veled mert szeretnéd helyrehozni a kapcsolatot velük ha ők is nyitottak ràd. Ha kedveled a tanult embereket szerintem te is lehetnél az, csak lépéseket kell tenni érte. Ha leírod a helyzetedet lehet tudnának tanacsokat adni neked, hogy hogyan érheted el a céljaidat. Sok sikert!
ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!