Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom ilyen sokszor...

Miert almodom ilyen sokszor hogy megcsal a parom?

Figyelt kérdés
Mindig valtozo a hattersztori de a lenyege ugyanaz. Nem adott meg nekem okot arra hogy azt gondoljam rola hutlen, szoban es latszolag is nagyon oda van ertem, engem megis olyan sokszor nyomaszt ez a gondolat hogy mi lenne ha..
ápr. 3. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért álmodod, mert félsz tőle.

Én pl. várandósan mindig azt álmodtam, hogy halva/betegen született a gyerekem, mert rettegtem tőle.

ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

A legjobb uton haladsz a feltekenysegi rohamok, kesobb gyanusitgatasok, veszekedesek, majd vegul a parkapcsolatod felbomlasa fele. Az onbizalmad nulla, pont ezert tartasz tole hogy a parod egyszercsak lecserel valakire aki (valoszinuleg csak szerinted) szebb-jobb-okosabb mint te.


Te dontesz, hogyan akarsz elni.

ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg véglegesnek és megváltoztathatatlannak tartod az élet történéseit és tragédiaként élnéd meg, ha valami megváltozna. Szerezz több önbizalmat, legyél egyenrangú a párkapcsolatban, éreztesd, hogy megállsz egyedül is a lábadon.
ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. a te kedves kommentjeidtol se lesz az embernek tobb onbizalma, egyebkent en sose omoltam ossze mikor veget ertek a kapcsolataim, volt hogy egyszer meg is csaltak, szoval ketlem nalam lenne a gond:)
ápr. 3. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 (Kerdezo): miert, ha hazudnek valami igazan kedveset es cukit, jobb lenne? Nem lenne jobb, azt hinned minden oke es tok rendben van az hogy ok nelkul feltekenykedsz es szorongsz nemletezo dolgok miatt es persze az is, hogy mindenki masnak ezt kell erositeni benned. Vegul is, a te eleted, te tudod mi a jo neked.
ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!