Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon megrázó dolgot álmodtam...

Nagyon megrázó dolgot álmodtam, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Éppen a barátom házban voltam.

Náluk nincs mosdó csak a kádba lehet arcot mosni, vagy fogat mosni.

Álmomban tehát itt voltam, és éppen arcot mostam amikor hírtelen kilyukadt a torkom alatt.

Tudjátok az a kicsi lyuk ami azt hiszem a tüdő rákon át esőknek van.

Emlékszem hírtelen nem kaptam levegőt, és a hangok sem jöttek ki.

Annyira rossz volt, ahogy fel ébredtem egyből a torkomhoz nyúltam. Van ennek bármi jelentése?


márc. 11. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy felébredtél a rémálomból.
márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs semmi jelentése?
márc. 11. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Melyik szót nem értetted meg?
márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
39%
Előzőleg láttál ilyen embert, nagyon elborzadtál, beégett a látvány és a gondolat.
márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gégerák, menj orvoshoz.
márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gégemetszést akkor végeznek(konkretan egy lukat metszenek a nyakadon levo kis bemélyedésbe), amikor nincs lehetőség hosszabb műtétre. Ha van lehetőség műtétre, akkor légcsőmetszést végeznek.

Fulladásnal is így szoktak a nyakon lukat ejteni es egy szívószállal levegőhöz juttatni a beteget.

Kilyukadt a torkod alatt,azaz èrvényesíteni az akaratod valakik előtt sürgősen. Úgy érzed már sürgős megoldásra van szükséged,nincs időd hosszabb várakozásra,mint a fuldoklónak sem. Fuldokolsz,azaz nem hagynak levegőhöz jutni átvitt értelemben , azaz ellehetetlenítik az életed valamilyen módon a körülötted lévők a valószínűleg a korlátozásukkal,amit fulladásként élsz meg. Nem bírod már tovább és a drasztikus gyors megoldást választod az életbenmaradásodhoz, azaz lukat a torkodon. A kisebb károkozás (luk a torkodon) megéri a nagyobb probléma (fulladásos halál)elkerülése érdekében.



Megfulladsz.Azaz nem kapsz levegőt ,valamilyen életkörülmenytől ,esetleg korlátozásoktól és vagy élőhelytől vagy személyektől szabadulni akarsz. Próbálsz hangot adni az akaratodnak (ugy az ember beszéddel azaz a torkán kijövő hanggal fejezi ki az akaratát. De süket fülekre talál a jelenleg körülötted lévőknél minden törekvésed,vágyad. (Azaz nem jön hang ki a torkodon) Nem tudsz köztük érvényesülni. Nincs életed. Jelképezi,hogy megfulladsz köztük,ha ott maradsz. (Nem kaptal levegőt az álmodban.)


(A fulladás az egyik legkegyetlenebb fájdalmasabb megalázóbb nagyon lassú halál. A tehetelenséget éli meg közben az illető,ha nem segít valaki neki visszakerülni az élők sorába. Segítség nélkul a biztos halál vár a fulladóra. Csak segítséggel éli túl. )

márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megyek vérvételre áprilisban.

De azért remelem nincs komolyabb gond, mint pl amit az ötös irt. 20/L

márc. 15. 01:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!