Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzalmas, szörnyű álmom...

Borzalmas, szörnyű álmom volt. Ugye nem fog bekövetkezni?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ezelőtt álmodtam.


Álmomban hazaértem valahonnan, beléptem az ajtón és szörnyű dolog fogadott: az anyukám halott testét láttam, a hátán feküdt, vértócsával a feje körül, nyitott szájjal.

Nem sokkal később a másik szobából kijött az apám, és mondta, hogy összeveszett anyával, meglökte, erre anya úgy beverte a fejét, hogy betört a koponyája. Álmomban is szörnyű, borzalmas érzés töltött el, és sírtam is.

Éppen nekitámadtam apának, amikor sírva felébredtem.


Azóta is, -amikor eszembe jut az álmom-, ugyanolyan borzalmas érzés tölt el, mint álmomban.


Igazából is eléggé gyakran veszekednek egymással a szüleim.


Nagyon aggódom azóta. Ugye nem lesz baj?


2010. okt. 22. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, ne butáskodj. :) Viszont ne gondolj erre túl sokat szerintem, tudod: "ne fesd az ördögöt a falra".
2010. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nyugi, én 10 évvel ezelőtt álmodtam hogy meghalt a családom, és még mindig élnek :)

keress valaki olyat aki ért hozzá, biztosan meg fogja magyarázni a pontos jelentését!

2010. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

azt olvastam , hogyha valaki halálát álmodod , akkor sokáig fog élni...

kb. 1 éve megálmondtam , hogy a legeslegjobb barátnőm , autóbalesetben meghalt...a tesójának és anyukájának semmi baja nem lett..neki valami "alkatrlész" átszurta a mellkasát , a fejénél vértócsa , szeme nyitva....

borzaztó volt..aztán utánna néztem és kiderült , hogy ha valaki halálát álmodod , az hosszú életű lesz (:

NYUGI

2010. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy egy tudós szerint az ember álmában kilép a testéből, és láthatja a jövőt.


Remélem, hogy ez nem igaz.

2010. okt. 22. 21:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtatásokat. :)
2010. okt. 22. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi baj, az csak álom volt.
2010. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtad volna oda hogy a szüleid veszekednek,akkor ez lett volna az első kérdésem hogy veszekednek-e.Az álom a szorongás és a félelem megnyilvánulása,a fiú félti az anyját.Az álmod azt is bizonyítja,hogy apádat tartod a felelősnek a veszekedésekért,anyádat pedig az áldozatnak akinek el kell viselnie apád szemétkedéseit.A rémálom végén az elfojtott indulat is felszínre tör apád iránt.

Nem jövőkép,az álom rólad szól,a saját negatív érzelmeidről.

2010. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Sokféle álom van,nem minden álom jövő álom és nem mindegyikben lépünk ki a testünkből.Szerintem csak az aggodalmaid jelentek meg ebben az álomban.
2010. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!