Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban lövés?

Álmomban lövés?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömmel álmodtam.


Röviden és tömören:


Évek óta ismertem egy srácot. Nagyon jó barátok lettünk, de mint kiderült ő többet érzett és amikor volt lehetősége akkor szövetkezett egy másik emberrel ellenem, aki szintén össze akart velem jönni (van párom, szeretem) és igazából hátba szúrt a srác, kibeszélt és olyanokat állított (ezt anyukámnak telefonban el is mondta!) Hogy én őt orálisan akartam kényeztetni és a többi.. persze..


Egyébként műgyűjtő és hagyományőrző. Vannak igazi, korhű, hatástalanított fegyverei. Ezért kezd érdekes lenni az egész.


Álomról:


Azt álmodtam, három alkalommal is az este hogy egy épületben bolyongok, ahol kiderült ő is ott van, fegyverrel. Mivel ért hozzájuk, tudtam hogy tudja használni és nem fog félni.

Voltak emberek akiket megölt, de volt hogy csak sakkban tartott engem a fegyverrel. Nem mindig célzott rám, de az egyik alkalommal eltalálta a bokámat. Majd oldalról kaptam fejlövést, de az nem tudom ki lehetett. Elájultam, de láttam hogy mi történik körülöttem. Nagyon fájt, éreztem a fájdalmat.



#álom #fegyver #lövés #KrúdyGyula
dec. 16. 06:42
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
Ez az álom azt jelenti, ó, kérdező, hogy aludtál.
dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a troll kommented, sokat segített!
dec. 17. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik ismernek valószínűleg úgy sem hisznek neki. Miért akar ennyire bekavarni? Ne is beszélj vele. Nem akarlak meggyanúsítani semmivel, de ha eddig beszéltetzk, akkor mostantól többet ne! Majd megúnja és keres más játékot magának. Az álom meg azt jelenti, hogy félsz tőle és valószínűleg tudatalatt elméleteket is gyártassz, mégjobban beparáztatod magad.
dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.



1. Már rég nem beszélek vele

2. Nem félek tőle, az sem érdekel hogy van rendőr ismerőse. Mit tud csinálni? Semmit.

dec. 21. 00:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!