Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy sötét üres...

Mit jelent ha egy sötét üres térrel álmodok?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta visszatérő álmom, a lényeg mindig ugyan az, csak helyszín és a hang változik. Itt a tegnapi példa:

Az ágyban fekszem, majd felkelek kimenni a mosdóba (ami rögtön a szobával szemben van). Elvégzem a dolgom majd kilépek a folyosóra, ahol minden elsötétül. Visszafordulok, de már mögöttem is sötétség van. Nem ijedtek meg, hiszen nem félek a sötétben. Elkezdek tapogatózni, hogy betaláljak a szobába, de már semmi nincs körülöttem ezért elkezdek futni, eközben vagy ijesztő zene szól, vagy pedig valaki akinek ismerős a hangja suttog rossz dolgokat, néha pedig teljes csend van. Elfáradok, ezért megállok. A térdemre borulva sírok, hiszen nagyon félek. Tudom, hogy alszok, de úgy félek mint még soha semmitől. Majd megszólal a vezetékes telefon. Felveszem, majd ez a párbeszéd játszódik le:

X:Nem jössz vissza?

Én:Mi?

X:Már vagy egy órája kimentél mosdóba, nem jössz vissza?

Én:Nem tudok, félek

X:Akkor ébredj fel!(Eltorzult hangon)

Erre elkezdek megint futni, de felbukok a küszöb szélében és mire felnézek, már a szoba ajtajában vagyok. Valaki segítsen, ez mit jelent??

Tényleg nem vagyok félős, de mindig sírva kelek fel...

17/L



2023. okt. 29. 20:54
 1/5 anonim válasza:
75%

Nem tudom mi miatt lehet, de elég parának hangzik.

Gondolkodtál már azon hogy kinek a hangját hallottad a telefonban?

2023. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sötétség ha félelmet kelt: az egyedülléttõl, magánytól való félelem; segítõre, támogatóra lenne szükséged, egyedül nehezen boldogulsz az életben mindig kell valaki bíztasson..."


a vezetékes telefon: a valaki..


Ezenkívül az ismeretlentől,elszakítottságtól való félelem..


Jó hír, hogy Sosem vagy egyedül..még akkor sem amikor azt hiszed..

2023. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Weirby ***** válasza:
49%

Először is, gratulálok ehhez a mélyenszántó álomhoz! Úgy hangzik, mintha a szellemek világából kaptál volna egy kis üzenetet. Ne hagyd magad! Hadd osszam meg veled az én ezoterikus tudásom.

Lehet, hogy ez az álom egy korábbi életedből jött, és egy lezáratlan eseményre próbál rámutatni. A sötétség valószínűleg nem csak egyszerű sötétséget jelent. Talán azt próbálja mondani, hogy vannak olyan dolgok az életedben, amiket nem látsz tisztán, vagy amikkel nem akarsz szembenézni.

A telefonos beszélgetés pedig... hűha! Ezen én is megijednék! Talán valaki azon túlról próbál veled kommunikálni. Vagy lehet, hogy a tudatalattid próbál figyelmeztetni, hogy felébredj valami valóságban létező dologra.

Mindenesetre azt javaslom, hogy tisztítsd meg a szobád energiáit (sóval és rózsavízzel), és talán nézz szét néhány kristály után, amelyik megvédi az álmodó énedet.

Vigyázz magadra és álmodj szépeket!

2023. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szorongásra utal. Hogy pontosan mitől, azt nehéz feltárni. Talán az egyedüllét, de ennél bonyolultabb is lehet.

Ezen kívül, amit leírsz az kifejezetten olyan panelekből építkezik, mint a horror műfaj: ijesztő zene/suttogás, ismeretlen telefonhívás, torz hang.

Az sem tudja elkerülni a figyelmem, hogy 17 éves vagy, küszöbén a felnőttkornak, amikor rengeteg teher nehezedik a válladra. Érettségi, továbbtanulás, esetleg munkakeresés, felnőttéválás stb. Van olyan felnőtt, szülő, barát a közeledben, akivel tudsz beszélgetni a problémáidról?

2023. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 47 éves vagyok és tipikusan ilyesmiket álmodok már vagy 20 éve. Nagyon para. Nem tudom mi az oka.
2023. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!