Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak ilyen visszatérő...

Miért vannak ilyen visszatérő "rémálmaim"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos.. nem, nem olyan rémálmaim vannak hogy valaki üldöz stb, nem.

Kezdjük azzal, hogy a két visszatérő álmom közül az egyik arról szól, hogy egy kis, nagyon kicsi fekete szobában vagyok, mintha szemeteszsákkal lenne bélelve, és valamin dolgozok, de nem készülök el vele

A másik, egy fémhídon megyek el, a korláton egy fehér műanyagpohárban víz van, elmegy mellettem egy nő, én köszönök neki hogy szia, ő pedig nem köszön vissza

Hát igen, ezek egyáltalán nem hangzanak rémálomnak, de valójában nagyon is azok, olyan nyomasztó, félelemkeltő megélni. Ezeket egyébként már régóta nem álmodtam szerencsére.

A másik dolog, hogy van még egy nem konkrét visszatérő álmom, inkább egy álom fajta vagy hogy mondjam- ez pedig mindig olyan, mintha az álmaimban az arányok tűnnek fel leginkább, kicsi<-> nagy, az a baj, hogy az érzés bár nagyon megvan bennem, nem tudom elmagyarázni :[

Na például az volt, hogy este feküdtem az ágyamban, és nem tudtam kinyitni az ajtót, ami bár nyitva volt, éreztem a szorítást, vagy például valami hirtelen megnövekedik, és ahhjj

Ezt egyszerűen lehetetlen elmondani, borzasztóan nyomasztóak

Nincs itt valaki akinek hasonló rémálmai vannak?



2022. dec. 13. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom a legtöbb álom katyvasz, vagy valamilyen tudatalatti dologra reflektál, valamire amit láttál, elfojtottál, érzel, valami amitől félsz, valami ami történt stb.. vagy nem jelent semmit. Ha esetleg visszatérő, lehet valami jelentése is akár, miért is ne... Nekem az elsőröl az jön le, hogy vagy szó szerint nem fejeztél be valamit, vagy pedig, hogy magas elvárásaid vannak magaddal szemben amit nem tudsz meg lépni,esetleg folyton rohanni kell, ezért nem tudsz olyan dolgokkal foglalkozni ami fontos. A másodikból az emberek visszautasításától való félelem, a véleményüktől való függés talán. A harmadik már elég belemagyarázós, de jobb ötletem nincs: a méretek, távolságok felcserélése, ezekben való bizonytalanság a pszichózishoz köthető, vagy tudat módosító szerek, pszichotikumok mellékhatása. Ebből arra következtetek, hogy talán félsz attól, hogy megőrülsz, elveszted a realitás érezted. Persze csak tippelgetek, lehet, hogy semmi jelentősége vagy teljesen más.
2023. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!