Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában folyamatosan...

Mostanában folyamatosan álmodom egy bizonyos emberrel, aki már nincs az életemben, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Ez a személy már hónapok óta nincs az életemben. Először azt álmodtam, hogy bocsánatot kért, utána nem sokkal azt, hogy jól elbeszélgettünk és jól éreztük magunkat egymás társaságában. Viszont a bőröm tele volt fekélyekkel, aknékkal, karcolásokkal, nagyon csúnyán néztem ki, de ezt látszólag csak én vettem észre.

Szerintetek ez mit jelenthet? Ezzel a személlyel nagyon viharos volt a kapcsolatom és egyik pillanatról a másikra szakadt meg.



2021. szept. 15. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanába gondolhattál rá azért
2021. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert valószínűleg még foglalkoztat.

Miért gondolod hibásnak, miért gondolod, hogy bocsánatot kéne kérnie? Vagy mit akarnál megbocsátani neki? (álmodban bocsánatot kert)

Hogyan reagáltál arra ami a bőröddel volt? Meglepődtél, megijedtél, undorodtál, semlegesen csak észrevetted, stb..*beilleszted ami igaz*....? Mi az magadban amivel kapcsolatban ugyanígy érzel/ugyanígy reagálsz?

2021. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak válaszolj, csak ezekkel a kerdésekkel indulj szerintem...


Ja 2 voltam

2021. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Én meg mostanában folyamatosan álmodom egy bizonyos emberrel, aki soha nem volt az életemben, mit jelent ez?
2021. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy elljött az ideje a megbocsájtásnak. Megbocsájtónak lenni erény. A harag mindig ártalmas.

Esélyes hogy ő is sokat gondol rád?

2021. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti pontosan amit álmodtál. Bármilyen rossz is volt a szeretet nélküli viszonyotok, a lélek nem ismer szeretetlenséget. Ha testben nem is, de lélekben mindenki szereti a másikat...
2021. szept. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Félrevezetett igazából és egy lezáratlan történet ez. Egyikünk sem lépett az incidens után, ez volt kb. 9 hónapja. Azóta nagyon nehezen, de úgy érzem, hogy feldolgoztam, pont olyan periódusomban vagyok, hogy szinte sosem gondolok már rá, mégis megjelent álmomban és nem tudom hova tenni.

Lehet, hogy gondol rám, mert sokáig szerves része voltam az életének és hiába vezetett félre, igazából csak nem tudja, mit szeretne és valószínűleg össze volt zavarodva. De nem vagyok biztos ezekben sem... Sok a kérdőjel. Én amúgy nem haragszom. Fájdalmat okozott, de ha valaha találkoznék vele, emberként viselkednék vele :) Szóval tényleg nem tudom, hogy mi lehet.

2021. szept. 16. 14:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a bőröm kapcsán: Meglepődtem, elképesztően csúnyának láttam magam, de az álmomban mindenki kedves volt, mintha észre se vették volna. Pedig az álmaimban általában mindig ér atrocitás más emberek részéről, de ez egy kifejezetten pozitív álom volt.
2021. szept. 16. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát elgondolkodtattál...


Szó szerint leírtál engem.


Hogy értsd:

Én egy negyvenes nő vagyok. Van valaki, akivel nagyon viharos volt a kapcsolatom és egyik pillanatról a másikra szakadt meg.

10 hónapja nincs vele semmilyen kapcsolatom, mert mindenhonnan tiltottam.

Félrevezetett és lezáratlan a történetünk. De engem 1,5 évvel ezelőtt vezetett félre, 10 hónappal ezelőtt csak volt egy bátortalan próbálkozásom elérni őt, mert féltettem, öngyilkossági gondolatai voltak, ez kiderült számomra Fb-ról.


"Azóta nagyon nehezen, de úgy érzem, hogy feldolgoztam, pont olyan periódusomban vagyok, hogy szinte sosem gondolok már rá..." - ez olyan értelemben igaz, hogy megismertem valakit, akihez elkezdtem nagyon vonzódni és ez nálam már a gyógyulás jele. Ettől még gondolok rá, de már nem úgy, nem olyan megszállottsággal.


Én majdnem meghaltam miatta. Tényleg közel voltam az öngyilkossághoz. De volt kiért nem feladnom.

Tartozik nekem egy bocsánatkéréssel. De jobb, ha nem jön a közelembe.


"Lehet, hogy gondol rám, mert sokáig szerves része voltam az életének és hiába vezetett félre, igazából csak nem tudja, mit szeretne és valószínűleg össze volt zavarodva. De nem vagyok biztos ezekben sem... Sok a kérdőjel. Én amúgy nem haragszom. Fájdalmat okozott, de ha valaha találkoznék vele, emberként viselkednék vele :)"


Szóról szóra ez a helyzet. Tudta jól, mennyire szerelmes vagyok belé, de ellökött magától azzal, hogy csak szexet akart. Mégis utánam nyúlt évekkel később és belerondított egy alakuló kapcsolatomba. Úgy tett, mint aki ráébredt, hogy szeret, de azzal a lendülettel el is dobott megint.

Akkor akartam meghalni.


Mindez persze nem ritka sztori. Igaz itt elég sok emberre.


Csak van még egy fontos dolog:

a bőröm tele van aknékkal, fekélyekkel, karcolásokkal.

A kiütéseim közepe fekélyes. Tele vagyok karcolásokkal, mert iszonyatosan viszketek, véresre vakarom a bőrömet, csupa vér a ruhám. Már egy éve.

Nem mentem vele orvoshoz, mert meg akartam halni és mert épp akkor az egészségügyben szinte minden leállt a vírus miatt. Egy évvel ezelőtt elborította a hátamat és a lábamat egyik napról a másikra ez a sok kiütés. Idegenek nem veszik észre, mert ruhával el tudom takarni.

Nem most kezdődött, sok évvel ezelőtt, de csak 1-2 volt és nagyon sokszor elmúlt teljesen. Próbáltam kivizsgáltatni, de nem sokra mentem az orvosokkal. Viszont 1 éve elhatalmasodott rajtam. Nem voltam olyan mentális állapotban, hogy gondoskodni tudjak magamról és kivizsgáltassam. És még most sem vagyok teljesen erős ehhez.


Nem lehet, hogy rámkapcsolódtál egy kicsit álmodban?

Velem már történt párszor, hogy idegenek problémáit álmodtam meg. Általában nagyon nagy problémákat, tragédiákat álmodtam így meg, mintha velem történne. Nem akarom leírni konkrétan, mert nem szeretnék beazonosítható lenni és meséltem már ezekről az álmokról. De én tapasztaltam, hogy megálmodtam terrortámadást a bekövetkezte előtt 3 órával úgy, hogy 4 nap múlva a hírekben hallottam mi történt és álmomban velem esett meg.

2021. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!