Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmom volt. Mit...

Érdekes álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a legjobb barátaimmal sétáltam egy ártéri erdős területen, nagyon jó idő volt. Leértünk egy stéghez, onnan csónakkal áteveztünk egy vízből kiálló zátonyra. A következő "emlékem" az, hogy a zátonyon már csak ketten-hárman voltunk a kb. nyolc-tíz emberből. Az a két-három ember,-akik velem együtt a zátonyon voltak-, ők a legjobb barátaim.

A zátonyt körülvevő, vízzel elöntött ártéri tisztás szélén hirtelen megjelent egy vaddisznó. Teljes erőből rohant felénk, felcsapva maga mögött a kb. fél méter mélységű vizet. Nagyon féltem, nehogy nekünk támadjon. Ahogy egyre közeledett, annál részletesebben meg tudtam figyelni, ahogy gázol a vízben. Amikor majdnem odaért hozzánk, hirtelen kikerült minket, tett egy éles kanyart, majd abba az irányba, ahonnan jött, visszarohant.


2010. aug. 11. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem azt hogy félsz a vaddisznóktól az erdőben.

Ami nem is alaptalan :)

2010. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Baráttal sétálni egy ártéri területen, majd a zátonyról figyelni, hogy egy vaddisznó fut felénk, majd éles kanyarral visszafordul, jelent lánynak: titkolt szerelmet egy medvebőrbe bújt buszvezető iránt, aki pulykahangot próbál utánozni a folyóparton, jelent fiúnak: lelkiismeret-furdalást egy idős, fogatlan néni miatt, akinek a műfogsorát elrejtette a kukoricaföldön...
2010. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző,de nagyon vicces kedvedben vagy... úgy nem szeretem a kicsiket, akik jönnek észt osztani, és babi nénivel nagyoskodni.


Az a két-három ember,-akik velem együtt a zátonyon voltak-, ők a legjobb barátaim. szerintem ez mindent elmond :)

2010. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

végigolvastam. én szoktam a saját álmait álmoskönyvvel meg intuníció alapján fejteni:)

erre jutottam ezzel kapcsolatosan:

az erdő jelentheti azt hogy az életedben zűrzavar van, vagy egyszerűen nagyon pörgős, tempós életet élsz,természetesen ezt a legjobb barátaiddal teszed. ( írtad h álmodban is velük sétáltál)

a víz jelentheti azt, hogy van előttetek egy akadály, amit közösen kell leküzdenetek ( ez bármi lehet). a csónak, és az hogy közösen eveztek benne egyenlő azzal, hogy nagy összetartó erőt mutattok, együtt képesek vagytok a feladatokat megcsinálni. a zátonyon a több emberből csak a legjobbak maradnak, ez sem véletlen: csak azok az emberek fognak melletted maradni igazi barátságban, akik tényleg számítanak, és elég erősek. a többiek lemorzsolódására, vagy távolodására utalhat az, hogy ők már nem érkeznek meg a zátonyhoz.

a vaddisznó valamilyen félelmet sejtet, valamilyen közelgő eseményt, ami lehet előre ismert ( éppen ezért félhetsz tőle előre) de lehet ismeretlen is( ezt csak sejtheted, és pontosan ezért félsz tőle). Az hogy a vaddisznó közel jön, de aztán visszafordul, és senkinek nem esik bántódása, az pedig pozitívum., tehát feleslegesen izgulsz a jövőbeli dolgok miatt, minden rendben lesz.

:) remélem tudtam segíteni :)

18L

2010. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 18:59!

A téma "rendkívüli jelentőségére való tekintettel", laza ember 1-1 (gondolom nem sértő) megjegyzést el tud viselni, anélkül, hogy nagyképűen "lekicsizné" a másikat. Persze, ahogy mondják: akinek nincs humorérzéke, az más gaztettre is képes...

2010. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia 19:01!


Köszönöm a választ!

Nagyon sokat segítettél. :)


(17/F)

2010. aug. 11. 23:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként a vaddisznó körbe megkerülte a zátony, és csak utána szaladt vissza. (Az éles kanyar alatt ezt értettem.)


Nem biztos, de az is rémlik, (alaposabban visszaemlékeztem), hogy egészen elment a stégig és aztán tett egy kört a zátony körül, és utána ment vissza.

2010. aug. 11. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:

kérdező!

annak h meddig ment el már nincs külön nagy jelentőssége, maximum azt mutathatja h az a dolog amitől előre tartasz az mennyire valós félelem, de az álom végéből kiderül, h akármennyire is lehet valós, hiszen kikerül :)

2010. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti h (mondtad h 8-10-en voltatok összesen) és maradt 3...Én ebből azt szűröm le,h hamarosan elveszted azt az 5-7 embert valahogy.De az a 3 mindig ottlesz számodra :)
2010. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!