Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodok valamit éjszaka,...

Ha álmodok valamit éjszaka, annak van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Van.

Pl. az agyad ezzel foglalkozott az éjjel. Lehet, hogy csak azért, mert idáig még nem volt rá ideje.


Vagy a tudattalanod valamire figyelmeztetni akar.

Vagy félsz valamitől.

Figyelj oda az álmaidra - de ne álmoskönyv, hanem a józan ész alapján.

2008. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Én azt tapasztalom,hogy általában teljesen "random" dolgokat álomdok,amelyeknek semmi értelmük sincs vagy bármi utalásuk az életemre.

Izgalmas a téma,de szerintem nem kell komolyan venni az álmokat.

2008. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor az álmainkban éljük meg a tudatalattink történéseit,ezek olykor kiemelkedően fontos dolgok is lehetnek,de nem mindig.
2011. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem pl rengeteg olyan álmom volt már ami valóra vált...ha nem is úgy teljes egésszében ahogy megálmodtam hanem mondjuk pl 1 bizonyos szereplő más valaki volt vagy helyszin más volt de a történtek ugyanazok maradtak...vagy volt éppenséggel olyan is hogy 1 kicsi darab az álomból teljesült csak.De nagyon ritka volt az ha nem teljesedett legalább az a kicsi is :) érdemes megfigyelni az álmokat mert érdekesek és idővel beteljesednek :D
2011. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az álmoknak van is meg nincs is jelentősége. Például, ha valaki azt álmodja meghal az úgy is lesz. Ez csak néphiedelem. Amikor alszol keveredik a képzeleted és a valós események sorozata. Az ember rengeteg mindent lát pl. ha mész az utcán legalább 1000 különálló dolgot látsz amit az agyad ott helyben nem képes feldolgozni. Ezeket a dolgokat és a képzeletedet dolgozza fel az álom. De ha például azt álmodban olyan érzésed van, hogy zuhansz az azt jelenti valamit elveszítettél ami fontos volt számodra. Ez nem feltétlenül valami nagy dolog vagy egy ember halála elveszthetted például a kedvenc tolladat is amit hiányolsz. Az álom nagyon összetett dolog valószínűleg az evolúció mellékterméke.
2012. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!