Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényét valaki el...

A vonzás törvényét valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Nem értem, egyáltalán milyen elven - magyarázaton - alapul. El tudnátok magyarázni?

2016. jún. 22. 00:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
nem
2016. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
18%
Nehéz lenne nem létező dolgokat magyarázni:)
2016. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
58%
Csak a hozzáállásodon és hangulatodon javíthatsz. Ez okoz változást benned. Más módon fogsz kommunikálni a környezeteddel és másként éled meg őket. Ennyi.
2016. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Uraim, - kedves Lucifer - félre értés ne essék kérem!

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy az általuk hirdetett elméletet milyen alapokra helyezik, pontosan, miként magyarázzák. Valami agy energiáról olvastam a minap, és megfájult tőle a fejem. Mert ezeken az állványokon a csokitorta a csoki vagy éppen az íz - esetleg - édes energiáktól lehet olyan ízletes. Nagyon tudni akarom, miért finom a csoki torta, és ahhoz meg kell értenem a vonzás törvényének lezajlásának körülményeit, feltételeit és szabályait. Vagy különben boldogtalanul hantolnak el. Nem akarom, hogy boldogtalanul hantoljanak el.

Köszönöm a megértésüket!

2016. jún. 22. 01:44
 5/37 anonim ***** válasza:
57%

Azon az elven alapul, hogy aki kitalálta az jól meggazdagszik belőle, szóval marketing fogás.

Persze van benne némi igazság, de az nem a vonzás miatt van, csak a hozzáállás, önbizalom miatt. Ha úgy állsz valamihez hozzá (pl. egy randihoz), hogy jaj úgysem fog összejönni, emiatt siránkozol, akkor persze hogy nem fog összejönni, ha viszont odaállsz fullos önbizalommal, akkor viszont már nagyobb az esélye, mert nem azt látja a hölgy, hogy mindjárt összeesel a félelemtől.

Szóval megveszi a kétségbeesett naiv ember a könyvet, hogy majd ettől jobb lesz neki - lehetőleg jó drágán, mert akkor az biztosan egy jó könyv, tuti működik, meg a szomszéd Juliska néninek is működött - aztán pár dolog véletlenül összejön neki, és ettől jobb kedve lesz, megnő az önbizalma, pozitívabban fog gondolkodni, reményt ad neki a könyv, tehát placebohatása van, ami már egy létező dolog.

Az olyan dolgok viszont, amiknek ki lehet számolni a valószínűségét (pl. a szerencsejátékok) soha az életben nem fognak bevonzódni a placebohatás miatt.

2016. jún. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Titok.c filmet.
2016. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
Az energia rezgésén alapul az egész. Ahogyan az egész univerzum működik. Kvantumfizika. Nézz utána, tele van a net vele. Komoly, híres tudósok, fizikusok beszélnek róla, magyarázzák. Ha megérted, rájössz, hogy basszus, az egész eddigi életem ez alapján működött.
2016. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
26%
A vonzás törvénye azt állítja, hogy ha nagyon akarsz valamit, az meg fog valósulni. Természetesen akinek van egy csepp esze, az könnyen beláthatja, hogy ez baromság.
2016. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nem azt állítja, hogy ha nagyon akarsz valamit, az megvalósul. Azt akarom, hogy én legyek a miniszterelnök, mégsem valósul meg. Tudom, a szkeptikusok és a tagadók ezzel magyarázzák, hogy miért nem működik a vonzás törvénye. Az valósul meg, amit HISZEL! Úgy igazából, tiszta meggőződésből, tudat alatt is. Aztán mivel hiszel benne, akarva vagy akaratlanul elkezdesz ezen dolgozni. A gondolat energia. Amiben hiszel, az valósul meg, mert annak adsz energiát. Egy nap alatt 60000,azaz hatvanezer gondolatunk van. Ezt nem én mondom, hanem a szkeptikusok imádott tudósai. Csak egy kis töredékére van tudatos figyelmed. Na, azokkal a gondolatokkal kell kezdeni a revíziót. Mit gondolok magamról, mit hiszek,mitől félek, az valósul meg. Emberek a vonzás törvénye az univerzum törvénye! Úgy jár mindenki jobban, ha nem ellene dolgozik, hanem vele. Kérdező, a YouTube dugig van a témával kapcsolatos videókkal. Ne itt kérdezősködj, hanem ott kezdj neki! Ajánlom még az Agykontroll tanfolyam elvégzését. Ott megtanítanak, hogyan használd a gyakorlatban a vonzás törvényét.
2016. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%
#9 Ettől még ugyanúgy baromság. Tegyük fel, hogy van egy dögös és igen népszerű csaj, aki megtetszik neked (ha esetleg nő vagy, akkor ugyanezt pasival). Te tiszta szívedből hiszed, hogy összejön veled. Azonban rajtad kívül 5 másik ember is ugyanúgy hisz benne, hogy velük jön össze. Akkor mi lesz?
2016. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!