Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » El lehet valahogy hessegetni...

El lehet valahogy hessegetni a negatív gondolatokat és elérni, hogy ne rettegjek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy nem fog sikerülni egy bizonyos dolog és szinte megbénít.
2014. jan. 19. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is fosok, hogy megbukok még három vizsgán. Szerintem rettegés helyett inkább húzzunk tanulni, és ne a gyakorikérdéseket olvassuk!
2014. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy ellehet, gyakorlással, úgymond arra lehet tanítani az agyat, hogy ellenkezőleg működjön, pontosabban a negatív dolgk helyett pozitívak legyenek túlsúlyban, vagy csak és kizárólag ezek...

A másik fontos dolog, hogy a szemléleteden is változtass. Nem fog sikerülni? Lehet hogy nem, de gondold át, mi lesz akkor ha nem? Világvége biztos nem... Ne félj a kudarctól sem. Próbáld a legjobbadat nyújtani, de ne görcsölj rá. Csak pozitívan, és akkor meglátod hogy sokkal jobban fog menni.

MInél többet ismétled, és erősíted me ga pozitív gondolatokat, annál erősebben fognak automatikusan is jelentkezni később.

2014. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de ennek mi köze az ezohoz?
2014. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltál, mert semmi jót nem jelent ha igy érzel.


Ha valamit jól teszel, akkor békességed van, földöntúli békességed. Ez ami nálad van veszteséget jelez és ráadásul nem kicsit.

Mit csináltál? hátha még helyre lehet hozni, és megtudod állítani a dolgokat.

2014. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy vizsgám, ami ha nem sikerül, egyszerűen nem tudok továbbhaladni semerre. Nincs B-terv, nincs másik út. Félév közben is folyamatosan tanultam, több mint 2 hete napi 10 órákat tanulok minimum, reggeltől estig ezzel foglalkozom és még van is több, mint egy hetem, de nagyon rettegek, mert rengeteg az anyag és a vizsgán se túl kedvesek. Nincs olyan, hogy valamennyire tudom: ha tudom teljesen megvan, ha valamit nem tudok, akkor nem engednek át. Lehet, hogy egyébként sikerülne (megcsináltam már olyat is, amit kevésbé szerettem és értettem, az se volt könnyebb tárgy), de már annyira félek tőle, hogy néha már fel sem fogom, vizsgán pedig nem jut eszembe, össze-vissza beszélek, egyszerűen annyira rettegek.
2014. jan. 19. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dale Carnegie - Hogyan fejezd be az aggódást és kezdj el élni - ezt a könyvet legalább 6-szor olvastam, annyira jó!
2014. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!