Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg lehet változtatni a...

Meg lehet változtatni a csontvázát az embernek agykontrollal?

Figyelt kérdés

ugy értem, ha mondjuk keskenyebb vállakat szeretnénk, akkor az elérhetö vele?


légyszi ne hurrogjatok le, ez egy kutatásnak indul


2011. febr. 9. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Agykontrollal egyvalamit tudsz elérni! Én elvégeztem a tanfolyamot anno, és hidd el, hogy felesleges dolgokkal foglalkozhatsz egész nap, és csak magaddal, mert Te vagy magadnak az isten, csak Te vagy, sztár vagy, zseni vagy, mindenre képes vagy. Ez hamis tanítás!!! Hiábavalóság!

Nem tudod egyetlen hajad szálát sem fehérré vagy feketévé tenni semmiféle agykontrollal, vagy bármivel is! Pláne hogy csontváz elváltoztatását!

2011. febr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 öregvarázsló ***** válasza:
34%

Az elme teremtő ereje által mindent elérhetsz.

Kitartóan kell programozni és sikerülni fog.

Vágy, Hit, Elvárás hármasság a sikered kulcsa.

A mustármagnyi hit hiánya szól a kritikusból.

2011. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

oregvarazslo:


novesztetted e ki mar egy uj testreszedet, illetve ismer e a vilagtortenelem akar egyetlenegyetlen egy embert, aki egy levagott, amputalt vegtagot visszanovesztett?


mert azt elhiheted, nem egy mustarmagnyi, egy platosifanyi hit van azokban az emberekben akik vissza akarjak kapni a regi eletuket. En tudom, nekem van csaladtagom, aki elvesztette a labat...

2011. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 öregvarázsló ***** válasza:
42%

Fel kell hívni a dr.Domján Lászlót és elmondja, hogy az egyik agykontrolt végzett hogyan növelte meg a rövidebb lábát. És már nem biceg.

A szkeptikus viszont mindig szkeptikus marad.

Én magam a térdem hoztam rendbe gyógyszer nélkül, programozással.

2011. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
70%
Nem tudod befolyásolni... Az égadta világon semmik nem tudsz módosítani magadon kamukontrol segítségével... Ez nem hit, nem hit kérdése, hanem kőkemény biológia... Aki mást állít: mind hazudik...
2011. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

persze, es egesz veletlenul az allitason kivul semmi nem fogja alatamasztani a dolgot.


Valamiert eszembejutott az alabbi sztori errol:


kalkuttai terez anya halala utan a romai katolikus egyhaz rettenetesen nagy szarban volt. Ahogy egyebkent folyamatosan, akkor meginkabb kisfiuk megrontasarol szoltak a hirek, ezert gyorsan kellett valami pozitiv dolognak tortennie. ELhataroztak, hogy boldogga avatjak kalkuttai terez anyat, csakhogy a szigoru szabalyok 2 azaz ketto csodat kotnek ahhoz, hogy valaki boldogga legyen avatva.

Ezt nem lehetett kivarni, ezert valtoztattak a szabalyokon, igy mar csak egy azaz egy darab csoda kellett. A valtoztatas utan nem sokkal jelentkezett egy olasz no, aki elmondta, hogy miutan terezanya fenykepet szoritotta a gyomorrakjara, a rak leesett a foldre, es eltunt. ( a ferj mondta, hogy nem egeszen igy volt, es hat az orvosok is mondtak, hogy meg idoben raalltak, es h gyogyuloban volt) de ez nem szamitott.


Eleg volt egy ember allitasa, hogy a foldon kettetort terezanya kepere a rak.( a wikipediaban rosszul csak imakent van megjegyezve nincs fenykep)


abban a vilagban, ahol futobolondok millioi vannak koztunk, az egyik ufot lat percenkent, a masik beszel is veluk, a harmadik elhiszi, hogy csecsemokent 6 havi( hathavi) gondolkodasi idonk van, amikor is eldonhetjuk, hogy maradunk, vagy inkabb visszamegyunk(kisibolya nevu felhasznalonak sikerult ezt igy idebiggyeszteni), amikor van aki azt terjeszti, hogy kanalat tud hajlitani, van aki azt, hogy az agyi hullamokkal megallit egy magnest, vagy eppen egy anyahajot, akkor te mivel tamasztod ala, hogy 1 darab ember aki azt allitja, hogy agykontrollal megnovesztette a labat, az hiteles?


En elhiszem, hogy az agykontrollal magaddal kapcsolatban nehany dolgot elersz. Elhsizem, hogy koncentraltabb leszel sot megadom a kreditet, legyel nagyobb teljesitmenyre kepes.


De az osszes tobbi, miszerint a vizet megenergizalod, a rizsre rairod, hogy hulye, es ezert megrohad, ezek mind mind mind mind mind baromsagok.

2011. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 öregvarázsló ***** válasza:

A kőkemény kobakok is darabokra törnek egyszer.

Ezt hamarosan megtapasztaljátok. Én szóltam!

2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:

öregvarázsló!

Kezdjük a Te kobakoddal... Mit szólsz hozzá???

2011. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
oregvarazslo: erveid sziklaszilardak. meggyoztel. Pont annyira mint a tv jos, aki 390 afaval-ert megmondja, a tutit. neked is sikerult.
2011. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
7 év alatt kicserélődik az összes csontod kb, molekulánként persze, szépen lassan, szerintem ha ezt nézzük akkor lehet hatni a dologra, de nem értem miért akar valaki kisebb vállat
2011. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!