Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet tudatosan álmodni?...

Hogy lehet tudatosan álmodni? Hogy lehet az álmokat befolyásolni?

Figyelt kérdés
Talán lehet hogy nem ebbe a kategóriába kellett volna írni ezért elnézést kérek.
febr. 2. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Amikor lefekszel aludni folyamatosan mondogasd magadba amirol akarsz almodni kozbe kepzeld is el

Nagyon kell akarnod kulonben nem fog mukodni

febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 2. 10:32
 3/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy direkt hogyan szokták előidézni, mert nemek elég gyakran van magától is. Azt viszont tudom, hogyan lehet elérni, hogy ne ébredj fel belőle azonnal, amint tudatossá válik.

Ha rájösz, hogy álmodsz, gyakran automatikusan felébredsz. Viszont ez ritkán megy el a teljes ébredésig azonnal, ha koncentrálsz arra, amit utoljára láttál az álomban, vissza lehet térni. Előfordul, hogy elvész a tudatosság, de ez is egy lépés előre.

Amikor sikerül bentmaradni az álomban, ne próbálj túl sokat változtatni az álom körülményein. Sodródj az eseményekkel, és csak azt változtasd szándékosan, ami kibillent, vagy ami kényelmetlen, vagy egyenesen rémálom irányába sodor. Ha ehhez hozzászoksz, előbb-utóbb egész nagy szabadságod lesz álmokon belül.

Ha rémálomban válsz tudatossá, álmodban csukd be a szemed, és koncentrálj az ébredésre. Lehet, hogy nem felébredsz, hanem egy teljesen másik álomba kerülsz, de még mindig jobb, mint mondjuk egy zombihorda elől rohanni.

Ezek mind segítenek bentmaradni, és javítani az irányítást. Legalább is nekem így egészen jól megy. A belekerülést még sosem próbáltam, mert heti 1-2 alkalommal magától is megtörténik már elég régóta.

febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bekerulest ugy kell hogy eroteljesen elkepzelsz mozgasokat ahogy mozogsz, setalsz, maszol, megfogdosol targyakat

Na es persze nem árt látni is oket

febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vicces ugyan de fáradtan nem megy! Kipihenten kell hozzá elaludni! Nekem csak vészhelyzetben sikerül irányítani, de kiélni bármit bennük nem tudok! Viszont rémálmom utoljára tini koromban volt, azóta kb semmitől sem félek és az időt is képes vagyok érzékelni álmomban!
febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valakinek kipihenten is kikapcsol a tudata.
febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nappali éberség gyakorlatokkal tudod magad edzeni a tudatos éjszakákra.
febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben próbálj meg háton áludni saját példámból kiindulva


Soha nem szoktak olyan élénk álmaim lenni mint amikor háton alszom akár csak pár percig

Pont pár napja kezdődött el egy sorozat amikor minden nap azzal álmodtam hogy újra vizsgáznom kell es nem sikerül, az utóbbi 2 napon arra ébredtem hogy a hátamon fekszem ráadásul a kezem is úgy tartom mint a ravatalozóban a halottak… mellé 2 rémálom, soha nem volt még ilyen, nagyon félelmetes volt

Nem is értem mi ez


Az alvás paralizis is háton fekve a leggyakoribb, úgyhogy ha valaki bármilyen extra dolgot akar az álmával én azt javasolnám hogy aludjon háton

febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!