Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rosszul csinálom a telepátiás...

Rosszul csinálom a telepátiás üzenet küldést?

Figyelt kérdés
Miután "elküldöm " az üzenetet, utána pár órára rá arra ébredek fel, hogy az illetővel álmodtam de teljesen összefüggéstelen dolgokat... Ennek mi az oka?
dec. 25. 19:54
 1/6 anonim válasza:
75%
Látszik a kis kék pipa az üzenet mellett?
dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
🤣 Értékelem a humorod.
dec. 25. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
80IQ alatt nem képes az emberi agy telepatikus üzenetek küldésére. Sajnálom. Talán próbáld meg a vibert. Az se rossz.
dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
35%

Kizárólag a te hibád, a használati utasítást el kell olvasni és pontosan betartani:

[link]

dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Picin, de jól.

Azért álmodsz vele, mert jól csinálod. Rákapcsolódsz erősebben, és ez kihat az álmodra, ott is rá figyelsz. Aztán jön egy álom, amit te összefüggéstelennek nevezel meg. Mint akármilyen álom, amiben figyelsz valamire, és összefüggéstelennek látszó formájú leckéket kapsz.

dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan elofordulhat, hogy rosszul ertelmezi az uzenetem? A tesomnak irt akivel sose beszel, nem nekem, es azutan par oraval, hogy "uzentem neki" ..
dec. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!