Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rajtam kívül ismeri más is...

Rajtam kívül ismeri más is ezeket a "subliminal"(tudatalatti befolyásolása) videókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

pár hónapja találtam rá ezekre a subliminal videókra, ahol mindenféle zene alatt üzeneteket raknak bele, hogy be folyásolják a tudatalattinkat. Én nemrég rákattantam a desired reality (elképzelt világ/valóság) félékre és be kell valljam kaptam tőlük eredményt. Nem tudom, hogy a videóknak köszönhetem vagy puszta véletlen de mikor akartam egy szép és elegáns táskát megkaptam ingyen. Évek óta akartam új farmert de sosem találtam megfelelőt erre anyámmal vásárolok és találtam egy tökéletest. Neten nézegettem ilyen vintage stílusú kis tároló dobozokat és nagyim hozott egyet pár nappal rá. Szóval ezeket az eredményeket kaptam míg hallgattam a subiminalokat. Kíváncsi vagyok, hogy más is van e itt aki ismeri ezeket és ha igen akkor sikerült e valami általuk? Aki nem ért hozzá és csak otromba, sértegető választ tud adni vagy csak unatkozik az kérem ne fáradjon. Én tényleg csak olyan válaszát várom aki tényleg ismeri ezeket a videókat és tudna akár még több infót adni nekem bár utóbbi időben eléggé beleásta magam de hátha valaki újat is tudna.



2020. júl. 30. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Hi . Ez a jelenség kétoldalú , mert lehet dolgokat stb megvalósítani de letezik az az ága ami megvezet irányít manipulal . Ezt a politika reklamipar hivatalok profin haeznaljak de vannak hétköznapi emberek is akik spontán megtevesztenek atvernek bizonyod tanult vagy ösztönös módszerekkel .
2020. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem hogy egy videó képes lenne táskát adni neked.
2020. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Linkelnel?
2020. júl. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én is hallgattam kb fél éve, és volt ami használt. egy csomót fogytam, extrovertáltabb lettem és miután hallgattam egy "szempillahosszabbítós" (nem tudom hogy kell írni lmaoo) subliminalt, anya másnap megjegyezte, hogy milyen szép a szempillám. de kérlek vigyázz és csak nagyobb/megbíztható csatornáktól hallgass, mert már sok rossz szándékú ember volt, akik negatív dolgokat raktak a videóikba és ezért a hallgatóknak rémálmaik/egyéb rossz dolgaik lettek.
2020. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%

2.istenem nem az a lényeg...hülye

hanem átalakította a tudatalatti gondolkodását és megkapta azokat amiket régen kívánt gyorsabban ez esetben táskát vagy cipőt...tök mindegy lényeg most nem avideó hanem a rejtett üzenet amit a videó alatt lehet hallani vagyis nem hallani de el van rejtve és ezáltal történnek meg dolgok.

befolyásolod a tudatalattidat hogy bizonyos dolgok megtörténjenek..

nem bonyolult.

2021. febr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33%

2.ja és gyengébbek kedvéért


"Aki nem ért hozzá és csak otromba, sértegető választ tud adni vagy csak unatkozik az kérem ne fáradjon" írta neked.

2021. febr. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!