Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell cukorból és...

Hogyan kell cukorból és citromból "mézet" csinálni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

mézet?


sehogy :)


mázat tudsz,összekevered gőz fölött és kész

2012. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ilyen hamis mézre gondolok, ami nyilván nem méz, hanem állagában színében hasonlít...
2012. máj. 18. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért akarsz csinálni? Nem kötözködni akarok, de valóban érdekelne. Ugyanis állagán kívül és az édes ízén kívül semmiben sem hasonlít a mézre. A méznek a rengeteg vitamin- és ásványianyag tartalma a lényege.


Egyébként láttam már itt kérdésben, hogy fenn van a receptje a neten a "házi méz"-nek.

2012. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kémia órára házi feladat... nem fogyasztásra használnám :)) találtam egy oldalt ahol van egy recept, de valahogy nem jött össze a dolog, pedig mindent úgy csináltam ahogy kellett. megnézem ezt a "házi mézet".. köszi :)
2012. máj. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!